Drużyna Kobiego pokonała rezerwy Warty

W środowe popołudnie LZS Brąszewice zmierzył się na swoim boisku z rezerwami Warty Sieradz w zaległym meczu trzeciej kolejki grupy trzeciej KEEZA Klasy Okręgowej. Gospodarze prowadzeni przez byłego wieloletniego piłkarza sieradzkiego klubu Marcina Kobierskiego wygrali to spotkanie 2:1 (1:1) strzelając zwycięskiego gola tuż przed końcem spotkania.

Sieradzanie wyszli na prowadzenie w 13. minucie po golu Antoniego Bednarka. Kilka minut później był remis po samobójczym uderzeniu zdobywcy gola dla sieradzan. Zwycięstwo zapewnił miejscowym Bartłomiej Wypych. Zespół z Brąszewic ma na koncie 9 punktów i zajmuje piąte miejsce w tabeli. Warta II ma taki sam dorobek punktowy.