Widok rozstrzelał się po przerwie

Czwarte zwycięstwo odnieśli piłkarze Widoku Skierniewice w rozgrywkach KEEZA Klasy Okręgowej (grupa IV). W sobotę zespół trenera Rafała Rożka pokonał w Chąśnie miejscową Olimpię 5:1 (1:1), przegrywając do 39 minuty 0:1. Później jednak zespół ze Skierniewic doszedł do głosu. Wyrównał jeszcze przed przerwą Paweł Gierach, a kolejne gole padły po zmianie stron.

Szybko prowadzenie dał Widokowi Gierach, a kolejne gole zdobyli: Mikołaj Pruszkowski, Bartosz Broniarek i Damian Gromek. Widok w czterech meczach zgromadził 12 punktów podobnie jak Orzeł Nieborów. Obie drużyny otwierają tabelę mimo tego, że mają jeden mecz rozegrany mniej. To zaległe spotkanie z 1. kolejki właśnie pomiędzy Orłem i Widokiem. Odbędzie się ono 21 września o 18:00.