GKS Bełchatów odpadł z Pucharu Polski

Pucharowa sensacja w Bełchatowie. Tamtejszy GKS, który jest wiceliderem czwartoligowej tabeli, odpadł z rozgrywek Pucharu Polski w trzeciej rundzie etapu piotrkowskiego. Podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka zremisowali po 90 minutach z Pilicą Przedbórz z grupy drugiej KEEZA Klasy Okręgowej 1:1 (0:0). Gola dla miejscowych strzelił Mikołaj Grzelak, a dla gości Albert Sambor.

Dogrywka nie przyniosła bramek, a w rzutach karnych górą byli podopieczni Marka Jończyka wygrywając 3:1. Warto dodać, że GKS II również w środę odpadł z Pucharu Polski przegrywając wysoko ze Skalnikiem Sulejów 0:4 (0:0).