AKTUALNOŚCI
Skierniewice: Obsada sędziowska

Na weekend zaplanowano mecze grupy czwartej KEEZA Klasy Okręgowej, skierniewickiej Klasy A oraz Klasy B. Lider tabeli klasy okręgowej Widok Skierniewice zagra na swoim boisku z zespołem rezerw trzecioligowego Pelikana Łowicz. Wicelider Orzeł Nieborów podejmie beniaminka KS II Kutno. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich zaplanowanych potyczek.

gadzety kibica keeza

 

KEEZA Klasa Okręgowa (grupa 4.)
(sobota – 17 września)
16:30 – GLKS Wołucza – Start Brzeziny – Białek
16:30 – Unia II Skierniewice – Olimpia Jeżów – Szymański
16:30 – Korona Łaguszew – GKS Bedlno – Drożdżewicz
17:00 – Mazovia Rawa Mazowiecka – Olimpia Chąśno – M. Dudek
17:00 – Orzeł Nieborów – KS II Kutno – Michalak
(niedziela – 18 września)
11:15 – Olimpia Niedźwiada – Manchatan Nowy Kawęczyn – Drożdżewicz
14:15 – Widok Skierniewice – Pelikan II Łowicz – Adamiec
15:00 – Juvenia Wysokienice – Macovia Maków – Stawiński

Klasa A
Grupa IX
(sobota – 17 września)
16:30 – Meteor Reczyce – Vagat Domaniewice – Kindel
(niedziela – 18 września)
11:00 – Dar Placencja – Victoria Bielawy – Gołka
11:00 – Start Złaków Borowy – Czarni Bednary – Adamiec
11:00 – Zjednoczenie Bobrowniki – Sierakowianka Sierakowice – Bachura
15:00 – Sokół Popów – Astra Zduny – Gołka

Grupa X
(sobota – 17 września)
16:00 – Laktoza Łyszkowice – Orlęta Cielądz – Adamiec
16:00 – GKS Głuchów – Pogoń Godzianów – Gołka
16:30 – Wola Wola Chojnata – Olympic Słupia – Chylak
(niedziela – 18 września)
11:00 – Start Pukinin – Pogoń Rogów – M. Dudek
11:15 – Pogoń Bełchów – Jutrzenka Mokra Prawa – Ostapowicz

Klasa B
Grupa VII
(niedziela – 18 września)
11:00 – Kopernik Kiernozia – Macovia II Maków – Niedźwiadek
11:00 – Olimpia Oporów – Naprzód Jamno – Ostaszewski
11:15 – Olimpia II Chąśno – Fenix Boczki Chełmońskie – Karbowiak
12:00 – Zryw II Wygoda – Victoria Zabostów – Duranowski

Grupa VIII
(niedziela – 18 września)
11:00 – LKS Grabice – Sokół Regnów – Sęczek
13:00 – Iskra Babsk – Sobpol Konopnica – Tolak
15:00 – Start II Pukinin – Victoria Chrząszczew – Chylak
16:30 – Białka Biała Rawska – Muskador Wola Pękoszewska – Tolak

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments