AKTUALNOŚCI
Z prezesem w składzie po mistrzostwo

Reprezentacja weteranów Łódzkiego Związku Piłki Nożnej rozpoczyna dziś (17 września) w Suwałkach walkę w I edycji Mistrzostw Polski Oldbojów. Zespół prowadzony przez Marka Dziubę i Damiana Gamusa zmierzy się z ekipą Warmińsko-Mazurskiego ZPN. Początek meczu o godzinie 16:00. W drugiej parze rywalizują kadry Mazowsza i Podlasia.


tomadex wszystko dla kibica

Triumfatorzy tych spotkań zmierzą się w niedzielę w meczu o pierwsze miejsce, dające awans do turnieju finałowego, który odbędzie się w październiku w Warszawie. Pokonani zagrają o trzecią lokatę.

W reprezentacji ŁZPN wystąpić mają między innymi Sławomir Chałaśkiewicz, Rafał Pawlak, Tomasz Lenart, Jarosław Soszyński, a także prezes ŁZPN Adam Kaźmierczak oraz większościowy udziałowiec pierwszoligowego ŁKS Łódź Tomasz Salski.

Mistrzostwa Polski Oldbojów to wspólna inicjatywa Fundacji Piłkarstwa Polskiego oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej. W rywalizacji uczestniczą reprezentacje szesnastu związków wojewódzkich, złożone z zawodników urodzonych w roku 1980 i starszych. Kadrowicze muszą legitymować się adresem zamieszkania na terenie danego WZPN.

Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sorek
1 rok temu

Do Julek
A słyszałeś coś o prezesie jako o zawodniku? To chyba dużo wyjaśnia.

Igor
1 rok temu

Salski zawodnik ŁKS Łódź trener Jacek Syska,Jan Lirka

Julek
1 rok temu

A jak grał, dobrym był zawodnikiem?

Mniszkowy
1 rok temu

Prezes ŁZPN A. Kaźmierczak grał w ŁKS-ie Łódź, a gdzie grał wiceprezes ŁZPN T. Salski to nie mam pojęcia.

Ciekawy
1 rok temu

Zapytam tylko z ciekawości:) w jakich klubach grali T.Salski i A..Kaźmierczak?