AKTUALNOŚCI
Piotrków: Obsada sędziowska

Przed nami ostatni letni weekend z seniorską piłką na terenie okręgu piotrkowskiego. O punkty powalczą piłkarze KEEZA Klasy Okręgowej (grupa II), piotrkowskiej klasy A (grupa V i grupa VI) oraz klasy B (grupa IV). Poniżej przedstawiamy obsadę sędziowską wszystkich zaplanowanych pojedynków. W każdej chwili może ona się zmienić bez podania przyczyn.

gadzety kibica keeza

 

KEEZA Klasa Okręgowa
Grupa 2.
(sobota – 17 września)
15:00 – Kasztelan Żarnów – LZS Justynów – Dawid Jedliński
15:30 – Victoria Żytno – Włókniarz Moszczenica – Kamil Szulc (na zdjęciu)
16:00 – MGKS Drzewica – KKS Koluszki – Patryk Niedźwiecki
16:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – Pilica Przedbórz – Michał Gajek
16:30 – Polonia Gorzędów – UKS Concordia 1909 Piotrków – Wojciech Kretek
16:30 – LKS Różyca – Szczerbiec Wolbórz – J. Kluska
16:30 – Astoria Szczerców – Start Lgota Wielka – Marcin Mielczarek
(niedziela – 18 września)
15:30 – Omega II Kleszczów – IKS Inowłódz – Michał Dzwonkowski

Klasa A
Grupa 5.
(sobota – 17 września)
15:00 – Pilica Tomaszów – Ceramika II Opoczno – Dawid Łuczyński
16:00 – LUKS Mroczków-Dzielna – Korona Stary Dwór – Hubert Krawczyk
16:00 – LKS Mniszków – LKS Białaczów – Mateusz Włudara
16:30 – Olimpia Wola Załężna – LKS Radzice – Katarzyna Bryk
(niedziela – 18 września)
16:30 – Skalnik II Sulejów – RKS Rzeczyca – Grzegorz Muskała

Grupa 6.
(sobota – 17 września)
16:00 – VIS Gidle – Zapał Krzętów – Łukasz Grelowski
16:00 – Czarni Rozprza – Piast Krzywanice – Jakub Ćwiek
16:30 – Start Niechcice – GUKS Gorzkowice – Tomasz Haładaj
16:30 – ESPN Bełchatów – Świt Kamieńsk – Michał Dzwonkowski
16:30 – LUKS Gomunice – LKS Wola Krzysztoporska – Kacper Kochelski
(niedziela – 18 września)
11:00 – Victoria Woźniki – LKS Mierzyn – Dawid Łuczyński
15:00 – Motor Bujniczki – KS Grocholice – Dawid Łuczyński

Klasa B
Grupa 4.
(sobota – 17 września)
16:30 – Ruch 1951 Chrzanowice – Luciąża Przygłów – Patryk Rajs
(niedziela – 18 września)
11:00 – Lechia Bełchatów – Czartoria Ręczno – Mateusz Kowalski
13:30 – GKS II Bełchatów – Atom Januszewice – Łukasz Grelowski
15:00 – LKS Dobryszyce – Lechia II Tomaszów – Krzysztof Wieczorek
17:00 – Mazovia Tomaszów – Zjednoczeni Budziszewice – Jakub Czech

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments