AKTUALNOŚCI
Kontuzje zdekompletowały KS Karsznice

Niecodzienną sytuację, która miała miejsce przed meczem KEEZA Klasy Okręgowej (grupa III) LZS Brąszewice – KS Karsznice wytłumaczył Łódzkiemu Futbolowi prezes klubu z Karsznic Piotr Pazera. Powodem tego, że zespół Zbigniewa Kaczmarka nie wyszedł na boisko były kontuzje na rozgrzewce. Ekipa z Karsznic przyjechała w mocno osłabionym składzie, a urazy zdekompletowały drużynę.

gadzety kibica keeza

 

Jakieś komentarze o zaległych pieniądzach to są bzdury. Ledwie co pozbieraliśmy drużynę i pojechaliśmy do Brąszewic. Na rozgrzewce kilku zawodników zgłosiło urazy i postanowiliśmy nie wychodzić na boisko. Wysłałem już odpowiednie pismo do Delegatury Sieradz Łódzkiego Związku Piłki Nożnej – powiedział prezes KS Karsznice Piotr Pazera.

Subskrybuj
Powiadom o

15 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ali
1 rok temu

Ale po co ta afera…?? pkt są.. zdrowie jest ,sędziowie po 50% delegacji dostali za przyjazd….jeszcze dwa razy tak zrobią i papą okręgówka..
A jeśli naprawdę np o zaległe chodziło pieniądze to brawa dla zawodników…
Pokazali ze maja jaja…

WS
1 rok temu

Do Kibica nie opieraj się na tym co słyszałeś tylko musisz opierać się na faktach. W składzie mieli 4 młodzieżowców.

Kibic
1 rok temu

Ja słyszałem, że nie mieli młodzieżowców i nawet gdyby zagrali to walkower.

No nie ....
1 rok temu

Jeśli to prawda że nie wyszli z szatni a przyjechali to świadczy tylko o tych pseudo kopaczach . Tak to chyba na poziomie chrzastwy . „Dusza sportowca ” widzę wielka u tych panów… Wstyd

Lop
1 rok temu

Powtarzam po raz drugi PIŁKARZYKI BEZ AMBICJI… Szkoda zachodu i pieniędzy…