ŁKS zagra kontrolnie z Wisłą Płock

Dziesięć jednostek treningowych i mecz sparingowy zaplanował sztab szkoleniowy ŁKS Łódź w przerwie spowodowanej występami reprezentacji Polski. O ligowe punkty ŁKS rywalizował będzie 30 września, a do tego czasu zespół Kazimierza Moskala będzie mocno trenował. W czwartek (22 września) zagra o 12:00 w Płocku mecz sparingowy z ekstraklasową Wisłą.

Pojedynek będzie miał format 3 tercji po 30 minut. W zajęciach z drużyną nie uczestniczy Bartosz Szeliga, który ma treningi indywidualne. Mateusz Kowalczyk, Kelechukwu Ibe-Torti i Artemijus Tutyskinas biorą zaś udział w zgrupowaniach reprezentacji Polski i Litwy.

30 września (piątek) o 18:00 ŁKS na własnym stadionie zagra mecz 12. kolejki sezonu 2022/2023. Rywalem drużyny trenera Moskala będzie Zagłębie Sosnowiec.