AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

Na sobotę i niedzielę zaplanowano mecze grupy trzeciej KEEZA Klasy Okręgowej, sieradzkiej Klasy A oraz Klasy B. Otwierająca tabelę klasy okręgowej Złoczewia Złoczew zmierzy się na swoim boisku ze Słowianem Dworszowice, a rezerwy Warty Sieradz czeka wyjazd do Janiszewic. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich zaplanowanych meczów.


tomadex wszystko dla kibica

KEEZA Klasa Okręgowa (grupa 3.)
(sobota – 24 września)
15:00 – LZS Brąszewice – MLKS Konopnica – Berliński
15:00 – Złoczewia Złoczew – Słowian Dworszowice – Kulawiecki
16:00 – Prosna Wieruszów – Jutrzenka Warta – Wawrzyniak
16:00 – Czarni Rząśnia – Tęcza Brodnia – Sztraube
(niedziela – 25 września)
15:00 – Sokół Goszczanów – KS Karsznice – Tądel
16:00 – Warta Osjaków – Hetman Rusiec – Szczypkowki
16:00 – TS Janiszewice – Warta II Sieradz – Paweł Ubycha
16:00 – Piast Błaszki – Warta Działoszyn – Majkowski

Klasa A
Grupa VII
(sobota – 24 września)
16:00 – KS Osiek – LKS Zapole – Mariusz Nowak
16:30 – Widawia Widawa – GKS Chojne – Jasiński
(niedziela – 25 września)
12:30 – LKS Socha – Inter Sieradz-Woźniki – Iwankiewicz
13:00 – UKS Ustków – Jaga Lututów – Nowacki
15:00 – LKS Kobierzycko – LGKS Charłupia Mała – Iwankiewicz
16:00 –  Ekolog Wojsławice – GLKS Biała – Tomczyk
16:00 – TS Gruszczyce – LKS Pyszków – Berliński

Grupa VIII
(sobota – 24 września)
15:00 – UKS Galewice – Płomień Makowiska – Tosoni
15:30 – LKS Wierzchlas – GKS Czastary – Nita
16:00 – LKS Kiełczygłów – GKS Siemkowice –Bieniek
(niedziela – 25 września)
11:00 – LZS Staw – Zawisza Pajęczno – Wawrzyniak
11:00 – LKS Masłowice – KS Radoszewice – Goclik
12:00 – Victoria Skomlin – Orzeł Wola Wiązowa – Bieniek
13:00 – LZS Łaszew – LZS Młynisko – Śniady
15:00 – KKS Kurów – LZS Krzyworzeka – Jasiński

Klasa B
Grupa V
(sobota – 24 września)
16:00 – GLKS Burzenin – Piast II Błaszki – Mateusz Rutecki
(niedziela – 25 września)
11:00 – MUKS Wróblew – UKS Wiewiórczyn – Owczarek
11:00 – Amatorzy Zapolice – KS Rębieskie – Kurzawa
11:00 – LKS Kalinowa – Iskra Stolec – Dankowski
13:00 – GKS Sędziejowice – LZS Chrząstawa – Mateusz Rutecki
15:00 – Unia Sieradz-Męka – LKS Kwiatkowice II – Dankowski
17:00 – Hetman Sieradz – LKS Kamienna – Jackowska

Grupa VI
(niedziela – 25 września)
11:00 – KS Czarnożyły – LZS Wrońsko – Witaszek
13:00 – Orion Olewin – Zryw Wójcin – Golański
15:00 – KS Czarnożyły – LZS Pątnów – Witaszek
15:00 – Prosna Wyszanów – Centra Walichnowy – Lewandowski
16:00 – Start Świątkowice – LZS Trębaczew – Golański
16:00 – Zryw Ożegów – Piast Ruda – Goclik

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments