Orkan Buczek z szóstym zwycięstwem

Orkan Buczek bogatszy o trzy punkty. W niedzielne popołudnie podopieczni Marcina Zimocha (na zdjęciu) pokonali na swoim boisku w meczu 11. kolejki IV ligi beniaminka WKS 1957 Wieluń 2:1 (2:0). To szósty wygrany mecz buczkowian w tym sezonie. Maja oni 21 punktów i zajmują czwarte miejsce. Wielunianie z sześcioma punktami są na przedostatniej pozycji.

Spotkanie w Buczku rozstrzygnęło się w kilka minut pierwszej połowy, po dwóch golach z rzutów karnych Jakuba Dregiera. Goście odpowiedzieli w 57. minucie trafieniem rezerwowego Kacpra Nowakowskiego.  W sumie wygrana miejscowych zasłużona, choć wielunianie mieli okazje bramkowe na doprowadzenie do remisu.

Orkan Buczek – WKS 1957 Wieluń 2:1 (2:0)
Bramki: Jakub Dregier 12, 18 – obie z karnych – Kacper Nowakowski 57

Orkan: Krystian Wojtczyk – Zalepa, Kacper Wojtczyk (65′ Niciak), Potakowski, Orski – Matuszczyk, Madej (65′ Brochocki), Kubiak (88′ Kowalski), Konstańczuk (75′ Górecki) – Kurzawa, Jakub Dregier

WKS: Panek – Wira, Tomala (84′ Kamiński),  Matusiak, Szaniec – Kozica, Mikołajczyk (61′ Kołodziej), Wójcicki, Gleń – Wiśniewski (33′ Cyrus), Mituła (46′ Nowakowski)