AKTUALNOŚCI
W Zduńskiej Woli do sędziego ze sztachetą

Chwile grozy przeżył Damian Łukasiński – sędzia liniowy czwartoligowego pojedynku pomiędzy Pogonią Zduńska Wola i MKP-Borutą Zgierz. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry pokazał on pozycję spaloną zawodnikowi gospodarzy, który strzelił gola na 2:1. W tym momencie podbiegł do niego kibic i tutaj cytat: który groził mu sztachetą.


tomadex wszystko dla kibica

Również po spotkaniu, pod budynkiem klubowym w Zduńskiej Woli, zebrała się grupa niezadowolonych kibiców Pogoni, która niewybrednymi epitetami obrzuciła całą trójkę sędziowską. Sprawa zapewne trafi na posiedzenie Wydziału Dyscypliny ŁZPN.

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kibicpiotrek
4 miesięcy temu

A sędzia Ubycha na siłę wrzucamy do sędziowania 4 ligi, a umiejętnościami i panowaniem na boisku co najwyżej A klasa

Xxx
4 miesięcy temu

Ciekawe, że ta mama dwójka sędziowska (Gierasimiuka, Łukasiński) prowadziła mecz ESPN – Start i sędziowała słabiutko.

Olo
4 miesięcy temu

Ja mam tylko jedno pytanie Czy któryś z tych kibiców kiedykolwiek miał w ręce lub widział książkę z przepisami gry w piłkę nożną Śmiem twierdzić że żaden z tych ludzi w życiu nie przeczytał ani jednego artykułu dotyczącego przepisów gry ale są najmądrzejsi najlepiej wiedzący najwspanialsi. Poziom kibicowania daje wiele do myślenia często wypici krzykacze mają najwięcej do powiedzenia.

adam gross
4 miesięcy temu

Może czas się przyjrzeć sędziom

Marek
4 miesięcy temu

Może najpierw niech te słynne Wydziały Dyscypliny zajmą się poziomem sędziowania na wszystkich szczeblach rozgrywek w tym kraju. W Sieradzu w sobotę też był jeden wielki cyrk.