AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Od piątku (30 września) rozegrane zostaną mecze grupy pierwszej KEEZA Klasy Okręgowej, łódzkiej Klasy A i B. Lider tabeli klasy okręgowej ŁKS III Łódź trenera Mariusza Zasady czeka wyjazdowe spotkanie z Włókniarzem Zgierz. Wicelider GKS Ksawerów spotka się w piątkowy wieczór w Konstantynowie z KAS. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich zaplanowanych potyczek.

 

KEEZA Klasa Okręgowa (grupa 1.)
(piątek – 30 września)
20:00 – KAS Konstantynów – GKS Ksawerów – Kuś
(sobota – 1 października)
15:00 – KEEZA Termy Ner Poddębice – Iskra Dobroń – Lewandowski
15:00 – Victoria Rąbień – Orzeł Parzęczew – Sadowski
15:00 – Włókniarz Zgierz – ŁKS III Łódź – Ciupa
15:00 – Zawisza Rzgów – Włókniarz Pabianice – Mrozek
(niedziela – 2 października)
11:00 – Sokół II Aleksandrów – AMII Łódź-Nowosolna – Chojnacki
12:15 – UKS SMS Łódź – Stal Głowno – Szadkowski
15:00 – Sazan Pęczniew – Termy Uniejów – Łuczak

Klasa A
Grupa I
(piątek – 30 września)
18:00 – Grabka Grabica – Start Łódź – Tomasz Krawczyk
(sobota – 1 października)
16:00 – GLKS Dłutów – Pionier Baby – Leśniewski
16:00 – Jagiellonia Tuszyn – LKS Czarnocin – Romański
(niedziela – 2 października)
11:00 – Tęcza Janków – Włókniarz II Pabianice – Szymon Zieleniak
11:00 – Zawisza II Rzgów – AKS SMS II Łódź – Kołomański

Grupa II
(sobota – 1 października)
15:00 – Milan Club Polonia Łódź – Czarni Smardzew – Szymczyk
16:00 – Polonia Andrzejów – Kalonka – M. Gajek
(niedziela – 2 października)
11:00 – MKP-Boruta II Zgierz – Victoria Łódź – Kasztelan
12:00 – Zjednoczeni II Stryków – LKS Gałkówek – Biś
16:30 – Huragan Swędów – Rosa Rosanów – Sierant

Grupa III
(sobota – 1 października)
15:00 – Kolejarz Łódź – PTC Pabianice – Czerwieniec
16:00 – MULKS Łask – Pisia Zygry – WS Sieradz
(niedziela – 2 października)
16:00 – Olimpia Karsznice – Orzeł Piątkowisko – WS Sieradz
16:00 – Pogoń II Zduńska Wola – LUKS Bałucz – WS Sieradz
17:00 – Włókniarz Konstantynów – Orzeł Piątkowisko – Sekuterski
17:00 – Victoria Szadek – Orzeł Kazimierz – WS Sieradz

Grupa IV
(sobota – 1 października)
15:00 – Sokół Lutomiersk – LKS Świnice Warckie – Pietrzak
15:30 – Magnat Sierpów – Malina Piątek – Rogala
16:00 – GLKS Sarnów/Dalików – Witonianka – Morawiec
16:00 – Bzura Ozorków – Ostrovia Ostrowy – Pionko
(niedziela – 2 października)
11:00 – Salos Róża Kutno – KS Fair Play Kutno – Morawski
14:30 – Kotan Ozorków – Kobra Leżnica Wielka – K. Walczak

Klasa B
Grupa I
(sobota – 1 października)
15:30 – Łódzka Akademia Futbolu – Włókniarz II Konstantynów – Kawalec
16:00 – AMII II Łódź – GKS II Ksawerów – Rochalski
(niedziela – 2 października)
13:00 – PSV Łódź – Metalowiec Łódź – Jaworski
16:00 – LKS II Gałkówek – Łódzki Klub Sportowy – Kowalczyk

Grupa II
(sobota – 1 października)
15:00 – Górnik Łęczyca – LKS Modlna – D. Walczak
15:00 – Expom Krośniewianka – Grom Powodów – R. Walczak
(niedziela – 2 października)
10:30 – Kanarki Małachowice – GKS Byszew – Myjakowski
12:00 – Sokół Skromnica – Iskra Góra św. Małgorzaty – Pionko
15:00 – Zryw Śliwniki – Orzeł Wróblew – Ślusarczyk

Grupa III
(niedziela – 2 października)
11:00 – Powstaniec Dobra – KP Byszewy – Piasecki
11:00 – Start Szczawin – Ner Łódzki – Lesiak
11:04 – Dąbrówka – KKS II Koluszki – Bernacik
14:00 – Błękitni Ciosny – Unia Wzniesień Łódzkich – Czerwieniec

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments