AKTUALNOŚCI
Skierniewice: Obsada sędziowska

W weekend o punkty rywalizować będą drużyny występujące w grupie czwartej KEEZA Klasy Okręgowej, skierniewickiej Klasie A oraz Klasie B. Widok Skierniewice, otwierający tabelę klasy okręgowej podejmuje Manchatan Nowy Kawęczyn. W Nieborowie Orzeł zmierzy się z rezerwami trzecioligowego Pelikana Łowicz. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich zaplanowanych meczów.

gadzety kibica keeza

 

KEEZA Klasa Okręgowa (grupa 4.)
(sobota – 1 października)
15:00 – Widok Skierniewice – Manchatan Nowy Kawęczyn – Białek
16:00 – Korona Łaguszew – Olimpia Jeżów – Drożdżewicz
16:00 – Orzeł Nieborów – Pelikan II Łowicz – Mularczyk
19:30 – Mazovia Rawa Mazowiecka – GKS Bedlno – D. Grabowski
(niedziela – 2 października)
11:00 – GLKS Wołucza – Unia II Skierniewice – Niedźwiadek
15:00 – Olimpia Niedźwiada – Start Brzeziny – Duranowski
15:00 – Juvenia Wysokienice – Olimpia Chąśno – Dziedzic
15:00 – Macovia Maków – KS II Kutno – Grabowski

Klasa A
Grupa IX
(sobota – 1 października)
16:00 – Start Złaków Borowy – Victoria Bielawy – Ostapowicz
(niedziela – 2 października)
11:00 – Meteor Reczyce – Dar Placencja – Gajda
11:00 – Zjednoczenie Bobrowniki – Vagat Domaniewice – Stawiński
11:00 – Sierakowianka Sierakowice – Astra Zduny – Michalak
16:00 – Sokół Popów – Czarni Bednary – M. Dudek

Grupa X
(sobota – 1 października)
15:30 – Laktoza Łyszkowice – Pogoń Rogów – Skopiński
16:00 – GKS Głuchów – Wola Wola Chojnata – Milczarek
(niedziela – 2 października)
14:00 – Pogoń Bełchów – Pogoń Godzianów – Sęczek
14:00 – Jutrzenka Mokra Prawa – Orlęta Cielądz – Adamiec

Klasa B
Grupa VII
(sobota – 1 października)
16:00 – Olimpia II Chąśno – Macovia II Maków – Niedźwiadek
(niedziela – 2 października)
11:00 – Kopernik Kiernozia – Zryw II Wygoda – Kalisz
11:00 – Olimpia Oporów – Victoria Zabostów – Ziąbski
13;30 – Naprzód Jamno – Fenix Boczki Chełmońskie – Szymański

Grupa VIII
(sobota – 1 października)
16:00 – Start II Pukinin – Sobpol Konopnica  – Gołka
(niedziela – 2 października)
13:00 – Iskra Babsk – Sokół Regnów – Tolak
13:00 – Victoria Chrząszczew – Muskador Wola Pękoszewska – N. Grabowski
16:00 – Białka Biała Rawska – LKS Grabice – Tolak

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments