AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Od piątku do niedzieli włącznie rozgrywane będą mecze grupy pierwszej KEEZA Klasy Okręgowej, łódzkiej Klasy A oraz Klasy B. Niepokonany w klasie okręgowej ŁKS III Łódź zmierzy się na wyjeździe z groźnym Zawiszą Rzgów. Zajmujący drugie miejsce w tabeli GKS Ksawerów podejmie solidny zespół z Poddębic. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich zaplanowanych potyczek.


tomadex wszystko dla kibica

KEEZA Klasa Okręgowa
Grupa I
(piątek – 7 października)
19:00 – GKS Ksawerów – KEEZA Termy Ner Poddębice – Skwara
19:30 – Termy Uniejów – KAS Konstantynów – Faliszewski
(sobota – 8 października)
15:00 – Stal Głowno – Sazan Pęczniew – Pionko
15:00 – Zawisza Rzgów – ŁKS III Łódź – Wykrota
15:00 – Orzeł Parzęczew – Sokół II Aleksandrów – Szymczyk
15:00 – Iskra Dobroń – Victoria Rąbień – Chrustowski
15:30 – Włókniarz Pabianice – UKS SMS Łódź – Najder
16:00 – AMII Łódź-Nowosolna – Włókniarz Zgierz – Łuczak

Klasa A
Grupa I
(sobota – 8 października)
14:30 – Start Łódź – Saints Łódź – Morawski
15:00 – LKS Czarnocin – Zawisza II Rzgów – WS Piotrków
(niedziela – 9 października)
16:00 – AKS SMS II Łódź – Tęcza Janków – Gajek
15:00 – Pionier Baby – Jagiellonia Tuszyn – WS Piotrków
15:00 – Włókniarz II Pabianice – Grabka Grabica – Gieras
16:00 – Jutrzenka Bychlew – GLKS Dłutów – Mrozek

Grupa II
(sobota – 8 października)
16:00 – Victoria Łódź – Czarni Smardzew – K. Walczak
16:00 – LKS Gałkówek – Polonia Andrzejów – WS Skierniewice
16:00 – Rosa Rosanów – Zjednoczeni II Stryków – WS Skierniewice
(niedziela – 9 października)
11:00 – MKP-Boruta II Zgierz – Huragan Swędów – Morawski
16:00 – LKS Kalonka – Milan Club Polonia Łódź – Faliszewski

Grupa III
(sobota – 8 października)
15:00 – Korab Łask – Olimpia Karsznice – Kawalec
15:30 – PTC Pabianice – Victoria Szadek – Sadowski
16:00 – Orzeł Kazimierz – Pogoń II Zduńska Wola – Kuś
16:00 – Orzeł Piątkowisko – Kolejarz Łódź – Jarocki
(niedziela – 9 października)
14:00 – LUKS Bałucz – MULKS Łask – WS Sieradz
15:00 – Pisia Zygry – Włókniarz Konstantynów – Pietrzak

Grupa IV
(sobota – 8 października)
15:00 – Witonianka Witonia – Magnat Sierpów – WS Skierniewice
15:00 Kobra Leźnica Wielka – Sokół Lutomiersk – Kołomański
15:00 – Malina Piątek – MKS Mianów – Dolny
(niedziela – 9 października)
11:00 – KS Fair Play Kutno – Bzura Ozorków – K. Walczak
13:00 – Ostrovia Ostrowy – GLKS Sarnów/Dalików – Szymczyk
15:00 – LKS Świnice Warckie – Salos Róża Kutno – Przytuła

Klasa B
Grupa I
(niedziela – 9 października)
11:00 – Łódzki Klub Sportowy – Metalowiec Łódź – Sierant
14:00 – Włókniarz II Konstantynów – AMII II Łódź – Myjakowski
15:00 – Start II Brzeziny – Łódzka Akademia Futbolu – Piasecki
15:00 – GKS II Ksawerów – PSV Łódź – Jaworski

Grupa II
(niedziela – 9 października)
11:00 – LKS Modlna – Iskra Góra św. Małgorzaty – Kawalec
11:30 – Grom Powodów – Sokół Skromnica – Lesiak
12:00 – GKS Byszew – Expom Krośniewianka – Kęsik
14:00 – Orzeł Wróblew – Kanarki Małachowice – Rochalski
15:00 – Górnik Łęczyca – Zryw Śliwniki – Kuźnicki

Grupa III
(sobota – 8 października)
15:00 – KP Byszewy – Start Szczawin – Pocheć
(niedziela – 9 października)
14:00 – Błękitni Ciosny – Powstaniec Dobra – Bernacik
15:00 – KKS II Koluszki – Wicher Byszew – Szczygieł
19:00 – Ner Łódzki – LKS Dąbrówka – Kołomański

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments