AKTUALNOŚCI
Skierniewice: Obsada sędziowska

Na sobotę i niedzielę zaplanowano mecze grupy czwartej KEEZA Klasy Okręgowej, skierniewickiej Klasy A oraz Klasy B. Otwierający tabelę klasy okręgowej Widok Skierniewice prowadzony przez trenera Rafała Rożka czeka wyjazdowe spotkanie z Olimpią Jeżów. Niepokonani w lidze, ani Pucharze Polski goście są faworytem tego starcia. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich potyczek.

KEEZA Klasa Okręgowa
Grupa IV
(sobota – 8 października)
15:00 – Start Brzeziny – Korona Łaguszew – WS Łódź
15:30 – GKS Bedlno – Orzeł Nieborów – Kindel
(niedziela – 9 października)
11:00 – Pelikan II Łowicz – Juvenia Wysokienice – M. Dudek
11:15 – Olimpia Chąśno – Macovia Maków – Kalisz
11:15 – Olimpia Niedźwiada – Unia II Skierniewice – Skopiński
14:00 – Manchatan Nowy Kawęczyn – Mazovia Rawa Mazowiecka – Szymański
15:00 – KS II Kutno – GLKS Wołucza – WS Łódź
15:00 – Olimpia Jeżów – Widok Skierniewice – Adamiec

Klasa A
Grupa IX
(sobota – 8 października)
15:00 – Czarni Bednary – Zjednoczenie Bobrowniki – Ziąbski
16:00 – Start Złaków Borowy – Meteor Reczyce – M. Dudek
(niedziela – 9 października)
11:00 – Victoria Bielawy – Astra Zduny – Józefecki
11:00 – Vagat Domaniewice – Sierakowianka – Kindel
11:00 – Dar Placencja – Sokół Popów – Gołka

Grupa X
(sobota – 8 października)
15:00 – Pogoń Bełchów – Pogoń Rogów – Gajda
(niedziela – 9 października)
11:00 – Olympic Słupia – Orlęta Cielądz – Duranowski
11:00 – Wola Wola Chojnata – Laktoza Łyszkowice – Tolak
11:00 – Start Pukinin – GKS Głuchów – Chylak
11:30 – Pogoń Godzianów – Jutrzenka Mokra Prawa – Sęczek

Klasa B
Grupa VII
(sobota – 8 października)
16:00 – Macovia II Maków – Olimpia Oporów – Duranowski
(niedziela – 9 października)
11:00 – Fenix Boczki – Kopernik Kiernozia – Niedźwiadek
11:30 – Victoria Zabostów – Naprzód Jamno – D. Grabowski
13:45 – Zryw II Wygoda – Olimpia II Chąśno – Duranowski

Grupa VIII
(sobota – 8 października)
15:00 – Start II Pukinin – LKS Grabice – Stawiński
(niedziela – 9 października)
11:00 – Victoria Chrząszczew – Sobpol Konopnica – N. Grabowski
11:30 – Sokół Regnów – Muskador Wola Pękoszewska – Dziedzic
17:00 – Białka Biała Rawska – Iskra Babsk – Lipiński

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments