AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

Na weekend zaplanowano mecze o punkty w grupie trzeciej KEEZA Klasy Okręgowej, sieradzkiej Klasie A i Klasie B. Tym razem na czoło wybija się starcie w Złoczewie, gdzie miejscowa Złoczewia zmierzy się z rezerwami Warty Sieradz. Obie drużyny mają na koncie po 19 punktów. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich potyczek.

gadzety kibica keeza

 

KEEZA Klasa Okręgowa
Grupa III
(sobota – 8 października)
15:00 – Sokół Goszczanów – MLKS Konopnica – Berliński
15:00 – Czarni Rząśnia – LZS Brąszewice – Wawrzyniak
15:00 – Prosna Wieruszów – Warta Działoszyn – Szczypkowski
15:30 – TS Janiszewice – Tęcza Brodnia – Mrozek
15:30 – Złoczewia – Warta II Sieradz – Felcenloben
16:00 – Jutrzenka Warta – Słowian Dworszowice – Tomczyk
16:00 – Piast Błaszki – Hetman Rusiec – Sztraube
(niedziela – 9 października)
16:00 – Warta Osjaków – KS Karsznice – Drużbicki

Klasa A
Grupa VII
(sobota – 8 października)
15:00 – LKS Kobierzycko – GLKS Biała – Pietrzak
15:30 – KS Osiek – LKS Pyszków – Goclik
15:30 – UKS Ustków – Inter Sieradz-Woźniki – Owczarek
(niedziela – 9 października)
12:30 – LKS Socha – GKS Chojne – Przybysz
13:00 – LGKS Charłupia Mała – Jaga Lututów – Gajewczyk
15:00 – TS Gruszczyce – Widawia Widawa – Kozłowski
15:00 – Ekolog Wojsławice – LKS Zapole – Majkowski

Grupa VIII
(sobota – 8 października)
15:00 – UKS Galewice – Victoria Skomlin – Mariusz Nowak
15:00 – LKS Wierzchlas – KS Radoszewice – Nita
15:30 – LZS Łaszew – Zawisza Pajęczno – Bieniek
(niedziela – 9 października)
11:00 – LZS Staw – Orzeł Wola Wiązowa – Tosoni
11:00 – LKS Masłowice – Płomień Makowiska – Jasiński
14:00 – LKLS Kiełczygłów – LZS Młynisko – Nita
15:00 – KKS Kurów – GKS Siemkowice – Owczarek
15:30 – LZS Krzyworzeka – GKS Czastary – Goclik

Klasa B
Grupa V
(sobota – 8 października)
15:00 – GKS Sędziejowice – KS Rębieskie – Mateusz Rutecki
16:15 – GLKS Burzenin – LKS Kwiatkowice II – Dankowski
(niedziela – 9 października)
11:00 – MUKS Wróblew – LKS Kamienna – Paweł Ubycha
11:00 – Amatorzy Zapolice – Piast II Błaszki – Jan Rutecki
11:00 – LKS Kalinowa – UKS Wiewiórczyn – Nowacki
11:00 – LZS Chrząstawa – Iskra Stolec – Tądel
14:00 – Unia Sieradz-Męka – Hetman Sieradz – Szczypkowski

Grupa VI
(niedziela – 9 października)
11:00 – KS Czarnożyły – LZS Trębaczew – Golański
11:00 – LZS Wrońsko – LZS Pątnów – Panek
15:00 – Zryw Ożegów – Zryw Wójcin – Jasiński
15:00 – Prosna Wyszanów – Orion Olewin – Kryściak
15:00 – KS Kraszkowice – Centra Walichnowy – Bieniek
15:30 – Start Świątkowice – Piast Ruda – Wawrzyniak

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
misza
1 miesiąc temu

Sędzia Przybysz pokazał czerwoną kartkę a w raporcie już zapomniał uwzględnić….