AKTUALNOŚCI
Piotrków: Obsada sędziowska

Na weekend zaplanowano mecze w grupie drugiej KEEZA Klasy Okręgowej, Piotrkowskiej Klasie A oraz Klasie B. Prowadzący w tabeli klasy okręgowej Szczerbiec Wolbórz podejmie rezerwy czwartoligowej Omegi Kleszczów i jest faworytem spotkania. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich zaplanowanych potyczek, ale trzeba pamiętać ze w każdej chwili może dojść do zmian i to bez podania przyczyn.

KEEZA Klasa Okręgowa
Grupa II
(sobota – 8 października)
15:30 – LZS Justynów – KKS Koluszki – Przybylak
15:30 – IKS Inowłódz – MGKS Drzewica – Jedliński
15:30 – Pilica Przedbórz – Victoria Żytno – Grelowski
15:30 – Start Lgota Wielka – Kasztelan Żarnów – Kaczmarczyk
15:30 – Szczerbiec Wolbórz – Omega II Kleszczów – Grałek
15;30 – Concordia Piotrków – Andrespolia Wiśniowa Góra – Kowalski
(niedziela – 9 października)
15:30 – Włókniarz Moszczenica – Polonia Gorzędów – Haładaj
15:30 – LKS Różyca – Astoria Szczerców – Jaskulski

Klasa A
Grupa V
(sobota – 8 października)
15:30 – LKS Białaczów – Pilica Tomaszów Mazowiecki – Zieleniak
15:30 – LKS Lubochnia – Olimpia Wola Załężna – WS Skierniewice
15:30 – LKS Mroczków-Dzielna – LKS Mniszków – WS Skierniewice
(niedziela – 9 października)
11:30 – Korona Stary Dwór – Skalnik II Sulejów – Kochelski
15:00 – RKS Rzeczyca – Relax Czerniewice – Czech
15:30 – LKS Radzice – Ceramika II Opoczno – Jedliński

Grupa VI
(sobota – 8 października)
15:00 – Zapał Krzętów – Motor Bujniczki – Włudara
15:30 – Świt Kamieńsk – LKS Mierzyn – Łuszcz
15:30 – LKS Wola Krzysztoporska – KS Grocholice – Kula
15;30 – GUKS Gorzkowice – LUKS Gomunice – Bryk
15:30 – ESPN Bełchatów – VIS Gidle – Burzyński
15:30 – Start Niechcice – Czarni Rozprza – Łuczyński
(niedziela – 9 października)
15:00 – Piast Krzywanice – Victoria Woźniki – Krawczyk

Klasa B
Grupa V
(sobota – 8 października)
14:30 – Czartoria Ręczno – Luciąża Przygłów – Rybak
(niedziela – 9 października)
11:00 – Lechia II Tomaszów Mazowiecki – Atom Januszewice – Walas
11:00 – Zjednoczeni Budziszewice – GKS II Bełchatów – Krajewski
11:00 – Lechia-Zjednoczeni Gmina Bełchatów – Ruch Chrzanowice – Wieczorek
15:00 – Mazovia Tomaszów Mazowiecki – LKS Dobryszyce – Rybak

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments