AKTUALNOŚCI
Piotrków: Obsada sędziowska

Październikowy słoneczny weekend przyniesie kolejne spotkania o ligowe punkty na terenie Delegatury Piotrków. Zagrają piłkarze KEEZA Klasy Okręgowej (grupa II), piotrkowskiej klasy A oraz klasy B. Lider tabeli Szczerbiec Wolbórz pojedzie do Pilichowic gdzie zmierzy się z Kasztelanem Żarnów. Poniżej obsada sędziowska wszystkich pojedynków.

KEEZA Klasa Okręgowa
Grupa 2.
(sobota – 15 października)
15:00 – Polonia Gorzędów – Astoria Szczerców – Kacper Kochelski
15:00 – Victoria Żytno – Start Lgota Wielka – Michał Ledwan
15:30 – Andrespolia Wiśniowa Góra – LKS Różyca – Bartosz Wiśniewski
15:30 – KKS Koluszki – IKS Inowłódz – Tomasz Chojnacki
(niedziela – 16 października)
14:00 – MGKS Drzewica – Pilica Przedbórz – Wojciech Kretek
15:30 – Omega II Kleszczów – UKS Concordia 1909 Piotrków – Tomasz Haładaj
15:30 – Kasztelan Żarnów – Szczerbiec Wolbórz – Łukasz Grelowski
15:30 – Włókniarz Moszczenica – LZS Justynów – Tomasz Krawczyk

Klasa A
Grupa 5.
(sobota – 15 października)
15:00 – Pilica Tomaszów – Korona Stary Dwór – Tomasz Lewandowski
15:30 – Olimpia Wola Załężna – LUKS Mroczków-Dzielna – Jakub Ćwiek
15:30 – Relax Czerniewice – LKS Radzice – Łukasz Grelowski
(niedziela – 16 października)
15:00 – Ceramika II Opoczno – RKS Rzeczyca – Kacper Kochelski
15:30 – Skalnik II Sulejów – LKS Lubochnia – Krzysztof Błaszczyk

Grupa 6.
(sobota – 15 października)
15:00 – LKS Mierzyn – LKS Wola Krzysztoporska – Paweł Kula
15:30 – KS Grocholice – Zapał Krzętów – Mateusz Kowalski
15:30 – VIS Gidle – Start Niechcice – Dawid Łuczyński
15:30 – LUKS Gomunice – ESPN Bełchatów – Robert Rybak (na zdjęciu)
(niedziela – 16 października)
11:00 – Victoria Woźniki – GUKS Gorzkowice – Dawid Łuczyński
15:00 – Motor Bujniczki – Piast Krzywanice – Dawid Łuczyński

Klasa B
Grupa 4.
(sobota – 15 października)
15:30 – Atom Januszewice – Zjednoczeni Budziszewice – Daniel Walas
15:30 – Ruch 1951 Chrzanowice – Mazovia Tomaszów – Waldemar Markiewicz
(niedziela – 16 października)
13:00 – GKS II Bełchatów – Lechia Bełchatów – Igor Gierasimiuk
15:00 – LKS Dobryszyce – Czartoria Ręczno – Mateusz Włudara

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments