AKTUALNOŚCI
Piotrków: Obsada sędziowska

Runda jesienna na boiskach okręgu piotrkowskiego powoli dobiega końca. Przed nami kolejne mecze w KEEZA Klasie Okręgowej (grupa II), piotrkowskiej klasie A i klasie B. Poniżej obsada sędziowska wszystkich zaplanowanych na weekend pojedynków. Kibicom przypominamy, że w każdej chwili może ona ulec zmianie bez podania przyczyny.

 

KEEZA Klasa Okręgowa
Grupa II
(sobota – 22 października)
15:00 – LZS Justynów – Polonia Gorzędów – Mikołaj Gajek
15:00 – Pilica Przedbórz – KKS Koluszki – Łukasz Grelowski
15:00 – Start Lgota Wielka – MGKS Drzewica – Piotr Kaczmarczyk
15:00 – Szczerbiec Wolbórz – Victoria Żytno – Tomasz Lewandowski
15:00 – UKS Concordia 1909 Piotrków – Kasztelan Żarnów – Kacper Kochelski
15:00 – LKS Różyca – Omega II Kleszczów – Jarosław Różycki
15:00 – Astoria Szczerców – Andrespolia Wiśniowa Góra – Adrian Grałek
17:00 – IKS Inowłódz – Włókniarz Moszczenica – Robert Kaczor

Klasa A
Grupa 5.
(sobota – 22 października)
15:00 – LKS Białaczów – Relax Czerniewice – Krzysztof Błaszczyk
15:00 – LKS Lubochnia – Pilica Tomaszów – WS Skierniewice
15:00 – LUKS Mroczków-Dzielna – Skalnik II Sulejów – WS Skierniewice
15:00 – LKS Mniszków – Olimpia Wola Załężna – Dawid Łuczyński
(niedziela – 23 października)
13:00 – RKS Rzeczyca – Korona Stary Dwór – Hubert Krawczyk

Grupa 6.
(sobota – 22 października)
15:00 – Świt Kamieńsk – LKS Wola Krzysztoporska – Robert Rybak
15:00 – Start Niechcice – LUKS Gomunice – Wiesław Burzyński
15:00 – Czarni Rozprza – VIS Gidle – Michał Ledwan
(niedziela – 23 października)
14:00 – Zapał Krzętów – LKS Mierzyn – Damian Łukasiński
14:00 – Piast Krzywanice – KS Grocholice – Michał Ledwan
15:00 – GUKS Gorzkowice – Motor Bujniczki – Łukasz Grelowski
15:00 – ESPN Bełchatów – Victoria Woźniki – Patryk Niedźwiecki

Klasa B
Grupa 4.
(niedziela – 23 października)
11:00 – Zjednoczeni Budziszewice – Luciąża Przygłów – Łukasz Sigorski
11:00 – Lechia Bełchatów – Atom Januszewice – Mateusz Kowalski
14:00 – LKS Dobryszyce – Ruch 1951 Chrzanowice – Kacper Jakóbik
14:30 – Czartoria Ręczno – Lechia II Tomaszów – Konrad Rogowski
15:00 – Mazovia Tomaszów – GKS II Bełchatów – Adrian Grałek

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Skolim
3 miesięcy temu

Johan za takie psie pieniądze jakie mają sędziowie w dzisiejszych czasach plus zachowywanie się negatywne i krytykę sędziów przez wielkie piłkarskie gwiazdy Kl.O,A czy B to za chwilę dojdzie do sytuacji,ze okręgówkę będzie gwizdał 1 sędzia.

Johan
3 miesięcy temu

Na niektórych meczach podobno bez asystenta lub dwóch!!!!! Co to ma być?!