AKTUALNOŚCI
Piotrków: Obsada sędziowska

Przed nami ostatni październikowy weekend na boiskach okręgu piotrkowskiego. Niedzielne spotkania, ze względu na zmianę czasu, rozpoczną się o 13:30. Wyjątkiem mecz w Bełchatowie. FA GKS II podejmie LKS Dobryszyce przy sztucznych światłach, a początek tego meczu klasy B zaplanowano na 16:30. Poniżej obsada sędziowska wszystkich meczów.

KEEZA Klasa Okręgowa
Grupa 2.
(sobota – 29 października)
13:00 – Polonia Gorzędów – Andrespolia Wiśniowa Góra – Grzegorz Muskała
14:30 – Kasztelan Żarnów – LKS Różyca – Adrian Grałek
14:30 – Victoria Żytno – UKS Concordia 1909 Piotrków – Mateusz Kowalski
14:30 – KKS Koluszki – Start Lgota Wielka – Jan Kluska
14:30 – LZS Justynów – IKS Inowłódz – Mateusz Żywica
(niedziela – 30 października)
13:00 – MGKS Drzewica – Szczerbiec Wolbórz – WS Skierniewice
13:30 – Omega II Kleszczów – Astoria Szczerców – Marcin Mielczarek
13:30 – Włókniarz Moszczenica – Pilica Przedbórz – Mateusz Kowalski

Klasa A
Grupa 5.
(niedziela – 30 października)
11:00 – RKS Rzeczyca – LKS Radzice – Rafał Krasoń
13:00 – Pilica Tomaszów – LUKS Mroczków-Dzielna – Mateusz Włudara
13:30 – Relax Czerniewice – Korona Stary Dwór – Jakub Czech
13:30 – Ceramika II Opoczno – LKS Białaczów – Szymon Zieleniak
13:30 – Skalnik II Sulejów – LKS Mniszków – WS Skierniewice

Grupa 6.
(sobota – 29 października)
14:30 – LUKS Gomunice – Czarni Rozprza – Dawid Łuczyński
14:30 – KS Grocholice – GUKS Gorzkowice – Jacek Sionkowski
14:30 – LKS Mierzyn – Piast Krzywanice – Jacek Masłowski
(niedziela – 30 października)
11:00 – Victoria Woźniki – Start Niechcice – Grzegorz Muskała
13:30 – VIS Gidle – Świt Kamieńsk – Piotr Kaczmarczyk
13:30 – Motor Bujniczki – ESPN Bełchatów – Kamil Szulc (na zdjęciu)
13:30 – LKS Wola Krzysztoporska – Zapał Krzętów – Paweł Kula

Klasa B
Grupa 4.
(sobota – 29 października)
14:00 – Atom Januszewice – Mazovia Tomaszów – Rafał Krasoń
14:30 – Ruch 1951 Chrzanowice – Czartoria Ręczno – Konrad Rogowski
14:30 – Luciąża Przygłów – Lechia Bełchatów – Robert Rybak
(niedziela – 30 października)
16:30 – FA GKS II Bełchatów – LKS Dobryszyce – Wiesław Burzyński

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments