AKTUALNOŚCI
Unia pożegnała jesień zwycięstwem

Unia Skierniewice zwycięstwem zakończyła udaną trzecioligową jesień. Na boisku w Nieborowie podopieczni trenera Dawida Kroczka wygrali z Pilicą Białobrzegi 4:1 (2:0), mimo że cała drugą połowę przeciwnik miał przewagę jednego zawodnika. Tuż przed przerwą czerwoną kartką (druga żółta) upomniany został Mateusz Stępień. Było to dziewiąte zwycięstwo Unii.


keeza komplety sportowe

Po 36 minutach skierniewiczanie prowadzili 2:0, a oba gole strzelił Kamil Sabiłło. Potem była czerwona kartka dla Mateusza Stępnia i bramka dla gości na początku drugiej połowy. W 58 minucie Adrian Dudziński podwyższył na 3:1, a tuż przed końcem Kamil Sabiłło wykorzystał rzut karny i ustalił wynik meczu na 4:1 dla swojego zespołu.

Unia Skierniewice – Pilica Białobrzegi 4:1 (2:0)
Bramki: Kamil Sabiłło 23, 36, 90 – karny, Adrian Dudziński 58 – Piotr Grober 54

Unia: Krzysztofek – Rosiński, Becht, Waśniowski (84′ Mosiejko), Szmyd – Czarnecki, Bartosiński, Stępień, Magdziarz – Maćczak (89′ Kępisty), Sabiłło.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
roky
10 dni temu

Unia Skierniewice ma duże szanse na awans do II ligi jeszcze kilka lat temu można było o tym pomarzyć pytanie tylko czy ją na to stać miasto zadłużone po uszy a prezydent a bedzie musiał z 1,5 mln zł dotacji przeznaczyć na klub w II lidze nowy stadion zaraz bedzię za prawie 50 baniek o pojemności 3000 dla 400 osób co chodzą tam na mecze zero wychowanków w składzie tylko sami najemnicy.