Wysoka przegrana TME SMS Łódź

Mistrzynie Polski z TME SMS Łódź na trzecim miejscu zakończyły rundę jesienną w Ekstralidze kobiet. Drużyna trenera Marka Chojnackiego w ostatnim tegorocznym meczu o ligowe punkty uległa w Łęcznej miejscowemu Górnikowi 2:5 (1:2). Łodzianki prowadziły po trafieniu Wiktorii Zieniewicz z 5. minuty. Później jednak do głosu doszedł Górnik.

Już do przerwy gospodynie prowadziły 2:1, ale kilka minut po zmianie stron TME SMS wyrównał na 2:2. Bramkę strzeliła Dominika Kopińska. To jednak wszystko na co stać było przyjezdne w tym pojedynku. Górnik strzelił jeszcze trzy gole i wygrał ostatecznie 5:2. TME SMS kończy więc pierwszą rundę na trzeciej pozycji z trzema punktami straty do GKS Katowice i jednym punktem do Górnika Łęczna.

Górnik Łęczna – TME SMS Łódź 5:2 (2:1)
Klaudia Miłek 20-karny, 35-karny, 82, Anna Zając 58, Oliwia Rapacka 76 – Wiktoria Zieniewicz 5, Dominika Kopińska 47