Żenia Radionow pogrążył Pelikana

Pelikan Łowicz nie dał rady Świtowi Nowy Dwór Mazowiecki i przegrał na swoim boisku mecz ostatniej kolejki rundy jesiennej grupy pierwszej III ligi 1:2 (1:0). Była to szósta ligowa porażka łowiczan i trzecia na oczach swoich kibiców. W 17 meczach podopieczni trenera Pawła Jakóbiaka zdobyli 23 punkty i przezimują na 11 miejscu w ligowej tabeli.

Tuż przed końcem pierwszej połowy gospodarze, po strzale Szymona Sołtysińskiego, objęli prowadzenie. Kilka minut po wznowieniu gry goście wyrównali, a Patryka Orła pokonał Arkadiusz Ciach. W 70 minucie kontuzji doznał bramkarz Pelikana Patryk Orzeł i zastąpił go Mateusz Wlazłowski. Wynik potyczki ustalił natomiast, tuż przed końcem spotkania były ełkaesiak Jewhen Radionow.

Pelikan Łowicz – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (1:0)
Bramki: Szymon Sołtysińki 45 – Arkadiusz Ciach 52, Jewhen Radionow 86

Pelikan: Orzeł (70′ Wlazłowski) – Pawlicki, Woliński, Kłąb, Łojszczyk – Falkowski, Sójka, Kuciński (78′ Garnysz), Grądzki – Patora (90′ Czeczko), Sołtysiński.