AKTUALNOŚCI
Aleksandrów Łódzki na Mundialu

Spostrzegawczy kibice podczas telewizyjnej transmisji meczu Mistrzostw Świata FIFA 2022 Polska – Katar mogli dostrzec flagę Aleksandrowa Łódzkiego na trybunach. Zawiózł ją na Mundial właściciel firmy Tomadex Tomasz Szulc, który będzie kibicował Polakom jeszcze w dwóch najbliższych meczach grupowych z Arabią Saudyjską i Argentyną.


keeza komplety sportowe

Tomadex, co warto podkreślić, współpracuje z PZPN i wyprodukował wiele mundialowych gadżetów dla kibiców (szaliki, repliki koszulek).

Tomasz Szulc nie jest jedyną znaną postacią z naszego środowiska piłkarskiego, które poleciały na Mistrzostwa Świata. Polakom kibicuje oczywiście wiceprezes PZPN Adam Kaźmierczak, a także prezes ŁKS Tomasz Salski.

Pozostaje mieć nadzieję, że będą świadkami wyjścia reprezentacji Czesława Michniewicza z eliminacyjnej grupy i bramek zdobywanych przez naszych zawodników.

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
9 miesięcy temu

Oby Pan Adam i cała świta poleciała i bawiła się za swoją kasę, a nie kasę PZPN, którą można by lepiej rozdysponować. Uważam jak wielu, że WZPN są tworami tylko i wyłącznie stworzonymi do utrzymywania lolków, którzy nie za bardzo chcą ciężko popracować przy poprawie szkolenia. Można by pewnie napisac książkę na ten temat.