AKTUALNOŚCI
Ławka może być przyjemna
Płaszcz piłkarski

Ciągnące się niemal w nieskończoność zimne pory roku to w naszej szerokości geograficznej standard. Jak sobie radzić z niskimi temperaturami, śniegiem i deszczem siedząc np. na ławce rezerwowych lub, jak trenerzy, stojąc przy linii bocznej boiska? Podstawą jest odpowiedni ubiór.

 

Artykuł partnera

Zwykła zimowa kurtka nie zawsze będzie najlepszym wyborem zimą. By zachować odpowiednią temperaturę ciała podczas siedzenia na ławce, najlepszym rozwiązaniem jest płaszcz, który sięga przynajmniej do połowy ud. Dzięki niemu piłkarz utrzymuje stałą gotowość do wejścia na boisko.

Płaszcz piłkarski

Podobnie ma się sprawa z trenerami, którzy stoją przy bocznej linii i nie ruszają się tak często, jak piłkarze na boisku. Wówczas zadbanie o odpowiedni komfort termiczny jest niezbędne.

Zarówno w przypadku piłkarzy, jak i trenerów świetnym rozwiązaniem na zimne treningowe i meczowe dni jest najnowszy model płaszcza od marki KEEZA. Dostępny w sklepie KEEZA: https://sklep.keeza.pl/kurtka-zimowa-brugia

Jest to płaszcz zimowy z kapturem o wydłużonym kroju z syntetycznym wypełnieniem posiada dwie pojemne boczne kieszenie oraz jedną wewnętrzną kieszeń zapinaną na suwak. Kaptur regulowany elastycznymi sznurkami ze stoperami. Mankiety na końcu rękawów regulowane rzepem.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments