AKTUALNOŚCI
Zakaz transferowy dla ŁKS Łódź

Zaległości finansowe wobec dwóch Hiszpanów Samuela Corrala i Antonio Domingueza sprawiły, że ŁKS Łódź ma zakaz transferowy. Sprawa, jak informuje TVP Sport, trafiła pod koniec listopada 2022 roku do FIFA. Federacja piłkarska już wtedy poinformowała działaczy ŁKS, że mają 45 dni aby uregulować zobowiązania. Ten czas już minął i ŁKS nie może obecnie rejestrować nowych piłkarzy.

 

Jeśli ŁKS ureguluje zobowiązania będzie mógł kontraktować zawodników, a okno transferowe zostanie otwarte 29 stycznia i potrwa do 28 lutego.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
14 dni temu

Do Wacek: Drogi Wacku rozumiem, że FIFA każe te kluby, u których jest wszystko cacy? Otóż nie.. każe te kluby, które nie płacą, a chciałem tylko przypomnieć, że dla ŁKS-u to już drugi zakaz w niedługim odstępie czasu.. Gdyby ŁKS zapłacił w ciągu 45 dni od dnia złożenia pozwu przez kopaczy nie byłoby tematu.. nie zapłacił więc FIFA zgodnie z prawem nałożyła karę.. czego nie rozumiesz?

Wacek
16 dni temu

Wniosek do federacji trafił po koniec listopada 22,wystarczy spojrzeć w kalendarz i widać źe ten dzienikarzyna pisze nieprawde.

Grzegorz
17 dni temu

Oprócz zaległości dla byłych piłkarzy łks ma też nieuregulowane zobowiązania do obecnych zawodników.. Ale ci oczywiście się nie upomną bo to miękkie faje. A po drugie taki Dąbrowski gdzie odejdzie? Nikt go nie chce więc pozostanie w łks. On będzie udawał że gra a oni będą udawać że placą. Typowe dziadostwo

Jarosław K
17 dni temu

nie powołujcie się na PiSoUBecką gadzinówkę tvpis

Pan Kazimierz
17 dni temu

To już nawet nie jest śmieszne. Widać, że wujek z Ameryki to jedyne wybawienie dla ŁKS-u. Jeśli jankes pokaże środkowy palec to po raz kolejny będzie powtórka z rozrywki – czyli upadek, brak licencji, etc. Szkoda słów po prostu.. weźcie Panowie Salski i spółka sprzedajcie ten klub i odwspółżyjcie się ŁKS-u. Nie potraficie zarządzać klubem i trzeba się do tego przyznać.. Kolejne sny o potędze zależą od jakiegoś jankesa, który jak mu się znudzi to porzuci swoją zabaweczkę i pójdzie gdzie indziej i wtedy Panie Salski to będzie Pana wina, że ŁKS upadnie..