Nieoczekiwana porażka ŁKS z Pogonią

Lider pierwszoligowej tabeli ŁKS przegrał niespodziewanie na boisku przy ulicy Minerskiej mecz sparingowy z drugoligową Pogonią Siedlce 1:3 (1:2). Trenerem zwycięskiej drużyny jest były ełkaesiak Marek Saganowski. Dla łodzian był to drugi mecz kontrolny w tym roku. W pierwszym pokonali innego drugoligowca Znicz Pruszków 3:0.

Jedynego gola dla ŁKS strzelił 16-letni Jan Łabędzki, który rozpoczął niedawno zajęcia z pierwszym zespołem. W najbliższą sobotę łodzianie wylecą na obóz do Turcji i będą tam do 4 lutego.

ŁKS Łódź – Pogoń Siedlce 1:3 (1:2)
Bramki: Jan Łabędzki 3 – Cezary Bujalski 36, Damian Nowak 44 – karny, testowany 65

ŁKS. I połowa: Bobek – Dankowski, Monsalve, Marciniak, Tutyskinas – Biel, Kowalczyk, Łabędzki, Pirulo, Janczukowicz – Jurić. II połowa: Kołba – Wszołek, Dąbrowski, Koprowski, testowany – Nowacki, Trąbka, Kort, Balongo (78′ Glapka) – Szeliga, testowany.