AKTUALNOŚCI
ŁZPN: Obradowała Komisja ds. Nagłych

Komisja ds. Nagłych Łódzkiego ZPN podjęła kilka uchwał dotyczących funkcjonowania dwóch związkowych reprezentacji oraz programu Pro Junior System w KEEZA Klasie Okręgowej i KEEZA Elite Klasie A. W rundzie wiosennej sezonu 2022/2023 kadry ŁZPN U-14 (rocznik 2009) nie będą już prowadzili Robert Sierant i Marcin Pierwoła.


keeza komplety sportowe

Obaj szkoleniowcy zostali odwołani z dotychczasowych funkcji. Nowymi opiekunami drużyny będą: Jarosław Staniaszczyk (I trener) i Damian Gamus (II trener). Szkoleniowcami kadry ŁZPN U-12 (rocznik 2011) zostali natomiast: Adam Wojtczak (I trener) i Paweł Szymczyk (II trener).

Komisja uzupełniła również regulaminy programów Pro Junior System dla klasy okręgowej i klasy A. Oba dokumenty zostały wzbogacone o punkt mówiący o tym, że niezależnie od zajętego miejsca i uzyskanego dorobku punktowego w końcowych klasyfikacjach PJS nie będą uwzględniane kluby, mające swoje drużyny również w wyższych ligach.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ryszard
14 dni temu

Pan Gamus, który jest odpowiedzialny za rekrutację trenerów zatrudnił sam siebie. Oczywiście za zgodą Panów kolegów Kretka i Kazimierczaka.

Agata
14 dni temu

Jaka szkoda trenerów 2009