AKTUALNOŚCI
Krystian Stolarczyk blisko Omegi Kleszczów

Jedenaste miejsce na półmetku IV ligi nie mogło zadowolić sztabu szkoleniowego oraz działaczy Omegi Kleszczów. Wiosną ekipa Jacka Berensztajna będzie mocniejsza i zamierza powalczyć o lepszą lokatę. Informowaliśmy już o powrocie do Omegi Tomasza Bąkowicza oraz o tym, że treningi rozpoczęli bracia Jarosław i Marcin Brylikowscy z Włókniarza Moszczenica. 

Blisko Omegi jest doświadczony obrońca Krystian Stolarczyk. Wychowanek GKS Bełchatów ostatnio grał w Warcie Sieradz będąc jednym z filarów awansu do III ligi. Po rundzie jesiennej dostał jednak wolną rękę w poszukiwaniu klubu i wszystko wskazuje, że wyląduje w Kleszczowie.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
13 dni temu

Nic w omedze nie osiągną ,tylko kasa a tam tej kasy coraz mniej ,słabo to widzę

Mieszo
14 dni temu

„Musisz mieć jakiś pomysł, problem lub błąd, który chcesz naprawić. Jeśli nie jesteś wystarczająco zaangażowany od samego początku, to nigdy niczego nie dokonasz”.

Steve Jobs

Omega, czyli trener nie ma żadnego pomysłu, robi zaciąg piłkarzy odrzuconych z innych zespołów, którzy pewnie i tak odejdą, po rundzie wiosennej, kiedy zobaczą, jak wyglądają obietnice finansowe zarządu Omegi w rzeczywistości.