Ważne zwycięstwo futsalistów Widzewa

Bezkompromisowa gra beniaminek Futsal Ekstraklasy Widzew Łódź. W 16 meczach łódzki zespół odniósł osiem wygranych i tyle samo schodził z boiska w roli pokonanych. W sobotnim spotkaniu 17. kolejki widzewiacy pokonali we własnej hali wyżej notowany zespół Dreman Opole Komprachcice 3:2 (2:1) i plasują się na siódmym miejscu w tabeli.

Wynik spotkania otworzył w 1. minucie Wiaczesław Kożemjaka. Na 2:0 podwyższył niezawodny Daniel Krawczyk. Goście nie spasowali i jeszcze przed przerwą kontaktowego gola zdobył Waldemar Sobota. Po zmianie stron obie drużyny strzeliły po jednym golu. Dwubramkowe prowadzenie dał Widzewowi Michał Marciniak, a chwilę później drugą swoją bramkę strzelił Sobota. Wynik 3:2 nie uległ już zmianie mimo rozpaczliwych prób gości.

Widzew Łódź – Dreman Opole Komprachcice 3:2 (2:1)
Bramki: Wiaczesław Kożemjaka 1, Daniel Krawczyk 8, Michał Marciniak 28 – Waldemar Sobota 13, 32