AKTUALNOŚCI
Brunatni znów lepsi od trzecioligowca

Z dużym optymizmem do rundy rewanżowej IV ligi łódzkiej podchodzi wicelider tabeli GKS Bełchatów. Drużyna trenera Bogdana Jóźwiaka po raz drugi z rzędu okazała się lepsza od trzecioligowca. Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie w Tomaszowie z Lechią 5:2 pokonała w Bełchatowie, na boisku MCS, Pelikana Łowicz 3:0 (1:0).


tomadex wszystko dla kibica

Bramki dla GKS zdobyli: Bartłomiej Bartosiak z rzutu karnego i po przerwie Damian Warnecki oraz pięknym uderzeniem z daleka Mikołaj Bociek. – Chcieliśmy bardzo zagrać ten mecz na naturalnej nawierzchni, ale w ostatniej chwili zdecydowaliśmy o tym, że zagramy jednak na sztucznej murawie. Oczywiście sparingi cieszą, bo to podnosi mental, ale przestrzegam przed hurraoptymizmem. Naturalna nawierzchnia to zupełnie inna bajka niż sztuczna. Będzie zmrożona, bo następny tydzień zapowiada się dość zimowo – powiedział trener GKS.

Bełchatowianie rozpoczną ligową wiosną w IV lidze meczem w Sulejowie ze Skalnikiem. Na własnym stadionie, jesienią, wygrali 4:1. – I właśnie skupiamy się teraz na rewanżu, nie myślimy ani o przewadze Widzewa II, ani o meczu w Łodzi, w piątej kolejce. Dla nas, jako drużyny, najważniejsze jest to, co będzie miało miejsce w sobotę – mówi strzelec pierwszej bramki w meczu z Pelikanem Bartłomiej Bartosiak. – Jestem dobrze przygotowany do rundy. Po kontuzji nie ma już śladu i nie możemy już doczekać się, wraz z kolegami, rundy rewanżowej – dodaje doświadczony napastnik GKS.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments