TME SMS Łódź nie wykorzystał szansy

Tego nikt się nie spodziewał. Ostatni w tabeli Ekstraligi kobiet zespół urwał punkty mistrzowi Polski. Sportowa Czwórka Radom sensacyjnie zremisowała z TME SMS Łódź 1:1 (1:1). Gospodynie objęły prowadzenie w 7. minucie po trafieniu z rzut karnego Aleksandry Zielińskiej. Wyrównała, również strzałem z 11 metrów, Gabriela Grzybowska na jedenaście minut przed końcem pierwszej połowy.

Później łodzianki miały momentami wręcz przygniatającą przewagę, ale piłka nie chciała wpaść do bramki. Inna sprawa, że mecz rozgrywany był w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Szkoda straconych punktów tym bardziej, że 3:0 w Szczecinie z Pogonią przegrał lider tabeli GKS Katowice. Zespół Marka Chojnackiego mógł awansować na pierwsze miejsce.

W następnej kolejce TME SMS zmierzy się w sobotę (18 marca) o 12:00 z Pogonią Tczew, a mecz odbędzie się na obiekcie przy ulicy Milionowej.