Futsal: Oddala się ósemka od Widzewa

Maleją szanse Widzewa Łódź na zajęcie miejsca w pierwszej ósemce tabeli Futsal Ekstraklasy. W sobotnim pojedynku 23. kolejki łódzka drużyna przegrała we własnej hali z FC Toruń 2:3 (0:1) i spadła na dziesiąte miejsce. Ma w dorobku 25 punktów tracąc do ósmej lokaty trzy punkty. Za tydzień widzewiacy zmierzą się w Chorzowie z czerwoną latarnią ligi, miejscowym Clearexem.

W sobotnim pojedynku kibice obejrzeli tylko jedną bramkę w pierwszej połowie. Zdobył ją w 5. minucie Daniel Gallego. Cztery minuty po wznowieniu gry do remisu doprowadził Daniel Krawczyk. Torunianie zadali jednak dwa następne ciosy. Dariusza Słowińskiego pokonali: Gallego i Patryk Szczepaniak. Przy stanie 1:3 ponownie do bramki trafił Krawczyk (niektóre źródła zapisują bramkę na konto Remigiusza Spychalskiego) i do końca meczu zostało osiem minut. Widzew miał swoje okazje, ale nie zdołał już doprowadzić do remisu.

Widzew Łódź – FC Toruń 2:3 (0:1)
Bramki: Daniel Krawczyk 24, 33 – Daniel Gallego 5, 28, Patryk Szczepaniak 32