Omega zagrała na piątkę z minusem

Omega Kleszczów pewnie pokonała Jutrzenkę Drzewce 5:1 (3:0) w spotkaniu 22. kolejki IV ligi łódzkiej i wywalczyła tym samym pierwsze zwycięstwo w rundzie rewanżowej. W 49. minucie gospodarze prowadzili już 5:0 i zanosiło się na rekordową wygraną. Zmiennicy nie dostosowali się jednak poziomem do graczy z podstawowej jedenastki.

Przy stanie 0:0 Jutrzenka stworzyła dwie groźne sytuacje podbramkowe. Nie wykorzystał ich jednak Cezary Dominiak. To zemściło się na gościach najgorzej jak mogło. Wynik otworzył Mateusz Roczek, a jeszcze przed przerwą bramkarza Jutrzenki Adriana Olejnika pokonali: Tomasz Bąkowicz z rzutu karnego oraz Krystian Stolarczyk.

Po zmianie stron Omega szybko strzeliła dwa gole i w Kleszczowie zapachniało rekordowym wynikiem. Od 49. minuty kleszczowscy zawodnicy nie strzelili jednak już żadnej bramki, a walcząca do końca Jutrzenka zdobyła honorowego gola, którego autorem był Dominiak.

Omega Kleszczów – Jutrzenka Drzewce 5:1 (3:0)
Bramki: Mateusz Roczek 21, Tomasz Bąkowicz 32-karny, 46, Krystian Stolarczyk 42, 49 – Cezary Dominiak 83

Omega: Wiśniewski – Roczek, Kuliberda (76′ Ociepa), Niedbała, Lenarczyk (56′ Piróg) – Stolarczyk ż, Nowak (46′ Marcin Brylikowski), Jaszczak (46′ Łudczak), Bąkowicz ż (65′ Zagórski), Jarosław Brylikowski (65′ Michalak) – Miarka (56′ Rygała)

Jutrzenka: Olejnik (59′ Niewiadomski) – Brodecki, Matusiak, Kacperski (46′ Stangreciak), Kopa (77′ Borowski) – Wojciechowski, Turek (72′ Kowalski), Kowara (72′ Nowak), Zając, Niżnikowski (59′ Kopeć) – Dominiak