AKTUALNOŚCI
Smutny debiut trenera Przemysława Cecherza

Nie udał się debiut w roli trenera Warty Sieradz Przemysławowi Cecherzowi. Jego nowa drużyna przegrała w sobotę na stadionie MOSiR z Lechią Tomaszów Mazowiecki 0:1 (0:1) i jest bardzo poważnie zagrożona spadkiem do IV ligi. Sieradzanie w rundzie wiosennej nie zdobyli nawet punktu. W meczu z Lechią zadebiutowało także dwóch Japończyków Sakai Takato oraz Korreda Shingo.

 

Jedyny gol padł w 18 minucie po strzale Kamila Szymczaka. Mecz był w sumie wyrównany, bez wielu okazji bramkowych. Sieradzanie mieli okazję choćby na jednego gola, ale Lechia była zespołem bardziej dojrzałym i wygrała zasłużenie.

Warta Sieradz – Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:1 (0:1)
Bramka: Kamil Szymczak 18

Warta: Miazek – Adamiak, Borcuch (87′ Sionkowski), Michalski, Lis – Mielczarek (77′ Lewandowski), Filipiak, Kępczyński (60′ Piela), Pawłowski – Kręcichwost, Płaneta (46′ Sakai’ 87′ Shingo).

Lechia: Awdziewicz – Cyran, Myszka (84′ Król), Kaproń, Przedbora (46′ Sutor) – Szymczak, Snopczyński, Lewiński, Mikołajczyk – Dunajski, Mornkov (73′ Amroziński).

Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
kibic
2 miesięcy temu

panie prezesie brac trenera przyszlosciowego Matysika z lks

Concerto
2 miesięcy temu

,, Dziadów,”ciąg dalszy,,, ktoś tu pytał o Sionkowski jak dla mnie z tą myślą trenerską chłopak nie wiele wskóra, Podobnie Mielczarek powinien szukać innego zespołu /w wyższej lidze /