AKTUALNOŚCI
Klasyfikacja skutecznych klas okręgowych

Mamy za sobą drugą kolejkę rundy wiosennej KEEZA Klasy Okręgowej. Liderem klasyfikacji skutecznych jest Dawid Kępniak z Jutrzenki Warta, który strzelił dotychczas 28 goli. Na miejscu drugim w grupie trzeciej plasuje się Cezary Stefańczyk z Warty Działoszyn – 21, na trzecim Jakub Janiszewski (Warta II Sieradz) – 20 bramek, a na czwartym Dawid Przezak (Złoczewia) – 19.


tomadex wszystko dla kibica

W grupie pierwszej na czele Dawid Sarafiński (Orzeł Parzęczew) – 17. Dwie bramki mniej ma na koncie Kamil Kozanecki (Włókniarz Pabianice), a trzy Jakub Fudała (Stal Głowno).

Na czele grupy drugiej Kacper Rutkowski (Szczerbiec Wolbórz) – 20. Po 13 bramek strzelili: Zbigniew Kowalczyk (Włókniarz Moszczenica) oraz Victor Jurczyk (Victoria Żytno). Po 12: Patryk Sochacki (Pilica Przedbórz), Mateusz Stąporski (LZS Justynów) i Maciej Danecki (LKS Różyca).

W grupie czwartej lideruje Jan Peda (na zdjęciu), który w rundzie jesiennej grał w GKS Bedlno i zdobył 27 bramek. Wiosną przeniósł się do KEEZA Term Neru Poddębice. 22 gole strzelił Paweł Wyciszkiewicz (Mazovia Rawa Mazowiecka), a 21 Rafał Głębocki (Widok Skierniewice),

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments