Wysoka wygrana Juvenii Wysokienice

Juvenia Wysokienice wygrała w niedzielę na swoim boisku mecz drugiej kolejki rundy wiosennej grupy czwartej KEEZA Klasy Okręgowej z Widokiem Skierniewice, który plasował się w tabeli na drugim miejscu aż 4:0 (1:0). Dwa gole strzelił Tomasz Rosa, a po jednym Marcin Fastyn i Marcin Wach. Porażka sprawiła, że skierniewiczanie spadli na trzecie miejsce w rankingu – mają 36 punktów.

Na pozycję drugą awansował Orzeł Nieborów – 38. Liderem jest Start Brzeziny – 46 punktów. Juvenia z 18 punktami na koncie plasuje się na miejscu 11.

6 komentarzy
kibol
1 rok temu

Widoku tak zawsze jest szkolą cię do juniora a potem to trzeba na wioski trzeba iść grać bo tam troche sianka dają a w Widoku nic tak zarząd tam działa wyszkolą cię i po tem albo zostajesz i grasz za darmo albo idziesz na wioski grać

Kop
1 rok temu

3 dostawało, reszta za darmo. Źródełka nie było…

Andrzej
1 rok temu

Niestety taka jest amatorska piłka w Polsce. W Hiszpanii 2 liga jest w połowie półprofesjonalna, a 3 to już na zasadach naszych okręgówek. My za wzór wzięliśmy sobie Anglię, gdzie i na 5 poziomie rozgrywkowym można sobie „zarobić” ale i poziom nieco wyższy.
Pewności nie mam, ale wydaje mi się że zawodnicy, którzy odeszli z Widoku to też za darmo nie grali na jesieni. Jeśli grali to przepraszam, ale po nazwiskach i sytuacji wygląda to na klasyczne wyschnięcie źródełka.

skc
1 rok temu

W przerwie zimowej z Widoku odeszli: bramkarz Pruszkowski (do Unii – 3 liga), Broniarek, Gierach, Wojciechowski (do Zrywu – 4 liga), Stankiewicz (Mazovia), Truszkowski, Krawczyński (Manchatan), Głębocki (Unia II). Każdy z tych zawodników dostał propozycję gry za $$$. W Widoku zawodnicy grają za free. Patuszczyk zakończył przygodę z piłką. Dodatkowo w tym meczu nie zagrali Seferyński i M. Pruszkowski (kontuzje) oraz Kiwała (sprawy prywatne). Także w tym meczu nie zagrało 11 z podstawowych 13 zawodników z poprzedniego sezonu.

Pika
1 rok temu

Gorsze od samego wyniku jest wizja że Widok może ostro obniżyć swoją pozycję w tabeli w rundzie wiosennej. Trzymaj się Widok.