AKTUALNOŚCI
Paweł Pskit poprowadzi piątkowy szlagier

Wiemy kto będzie rozjemcą piątkowego szlagieru IV ligi łódzkiej pomiędzy Widzewem II Łódź i GKS Bełchatów (początek o 15:00). To jeden z najbardziej doświadczonych naszych sędziów – 43-letni Paweł Pskit. Mecze szczebla centralnego prowadzi od 2008 roku, a w sezonie 2022/2023 poprowadził 9 pojedynków zaplecza PKO Ekstraklasy. 


 

Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
do Jarek
5 miesięcy temu

Panie Malec to Pan?
Proszę się nie wybielać i nie pisać bzdur o bardzo dobrym prowadzeniu zawodów. Widzew po 20 min powinien grać w 10tkę, a gość który faulował na wślizgu wyprostowaną nogą na wysokości kolana nie dostał nawet żółtej kartki. Proszę nie robić z siebie głupszego niż Pan jest w rzeczywistości.

Jarek
5 miesięcy temu

Niesamowity płacz kibiców z gks-u w pierwszym meczu byliście zdecydowanie słabszym zespołem oddaliście całkowicie pole gry to Widzew narzucał tempo przez całe spotkanie w ostanie 10 min desperackie próby dalekich wyrzutów z autów i stałe fragmenty gry uważam ze sędzia tamtego meczu prowadził bardzo dobre zawody.

Matunato
5 miesięcy temu

Piątek o godzinie 15.00?

F.f
5 miesięcy temu

No nie znowu z łodzi sędzia jak w pierwszym meczu drużyna z łodzi cyrk nie może z innego związku niż łódź żeby był spokój tylko już kreca

Bełchatów
5 miesięcy temu

Czy naprawdę na ten jeden mecz nie można zaprosić sędziego z innego związku? Znów musi to być gość z Łodzi. Jak przypomnę sobie poziom sędziowania Malca w pierwszym spotkaniu to na myśl przychodzą tylko niecenzuralne słowa. A Pan Pskit będzie obiektywny…?