Strzelecki festiwal w Lipcach Reymontowskich

GKS Bełchatów urządził sobie strzelecki trening w Lipcach Reymontowskich gdzie odbyło się niedzielne spotkanie 31. kolejki IV ligi łódzkiej. Rywalem Brunatnych była Jutrzenka Drzewce. Wicelider tabeli zrównał się tym samym punktami z Widzewem II Łódź, a przez większość spotkania mógł potrenować grę w osłabieniu. W 27. minucie czerwoną kartkę obejrzał bowiem Leonid Otczenaszenko.

Bramkarz GKS faulował Cezarego Dominiaka przed polem karnym. W tym momencie GKS wygrywał już 3:0, a grając w osłabieniu dołożył jeszcze w pierwszej połowie dwa gole i zakończył 45 minut z wynikiem 5:0. Po przerwie Dominiak dwukrotnie pokazał swoje umiejętności pokonując Bartosza Szelonga. Bełchatowianie również grali ofensywnie i w efekcie mecz zakończył się rzadko spotykanym, hokejowym wynikiem 8:2. Królem polowania został zdobywca trzech bramek Przemysław Zdybowicz.

Jutrzenka Drzewce – GKS Bełchatów 2:8 (0:5)
Bramki: Cezary Dominiak 46.58 – Łukasz Wroński 9, 45, Przemysław Zdybowicz 23, 25, 51, Artur Golański 39, 72, Serhij Napolov 63

Jutrzenka: Olejnik – Stangreciak, Sulikowski, Borowski, Krawczyk – Kowalski (67′ Nowak), Koperniak, Kopa, Kacperski, Niżnikowski – Dominiak

GKS: Otczenaszenko cz – Ochocki, Holik (61′ Szczepaniak), Jarosław Trzeboński, Szymorek – Napolov (70′ Warnecki), Nowak (21′ Michalak), Golański, Wroński (74′ Czapla), Mizera (29′ Szelong) – Zdybowicz (70′ Bartłomiej Trzeboński)