Astoria i RAP najlepsze w województwie

W Kleszczowie i Łękińsku, podobnie jak przed rokiem, rozegrane zostały finały Wojewódzkiego Turnieju Piłkarska Kadra Czeka. Na dwóch boiskach rywalizowało osiem drużyn chłopców. Rozegrano również finał dziewcząt, w którym Astoria Szczerców Junior pokonała RAP Radomsko Girls. Zwyciężczynie zagrają w Finale Centralnym, który odbędzie się w Zamościu w dniach 17-20 lipca.

Wśród chłopców RAP Radomsko pokonał w finale GUKS Gorzkowice 4:1, a w meczu o miejsce trzecie Ceramika Opoczno zwyciężyła LKS Kwiatkowice 10:0. Zwycięzcy pojadą do Ostródy na finały centralne. Nagrody i puchary najlepszym drużynom wręczali: prezes Rady Wojewódzkiej LZS Marek Mazur oraz prezes LKS Omega Kleszczów Jan Gurazda