AKTUALNOŚCI
Szczerbiec zabiera do Żytna szampany

Środa może okazać się historycznym dniem dla Szczerbca Wolbórz (grupa II KEEZA Klasy Okręgowej), który jest już jedną nogą w IV lidze łódzkiej. Zespół Ireneusza Komara przypieczętować awans może w Żytnie, gdzie o 18:00 zagra z miejscową Victorią. Na pięć kolejek przed końcem Szczerbiec ma bowiem 13 punktów nad MGKS Drzewica.


keeza komplety sportowe

Szczerbiec tym samym ma szansę zapewnić sobie awans jako pierwszy. Blisko wywalczenia promocji są także: ŁKS III Łódź (grupa I) i Start Brzeziny (grupa IV). Najciekawiej walka zapowiada się w grupie III. Prowadzi Warta Działoszyn, która ma dwa punkty przewagi nad Wartą II Sieradz i trzy nad Złoczewią Złoczew.

 

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek
15 dni temu

Do dziaa.
A co miałby niby zrobić? Nasypać z gminnych pieniędzy do klubu? Zabrać dzieciom darmowe obiady w szkole żeby zrobić awans do 4 ligi? Chcesz się bawić w piłkę to znajdź sobie sponsorów.

Kacper
15 dni temu

A po co baraże o okręgówkę jak żadna z drużyn a klasy nie jest na takim poziomie żeby się tam znaleźć ?

dziaa
15 dni temu

Szkoda że Drzewica na wiosnę dała ciała , ale Pan Burmistrz MGR. AWF Janusz R. śpi w majestacie wyborów na ostatnią kadencje, a 2024 r. 100- lecie klubu .Panie Januszu Pobudka Larum Grają

Kosmaty
15 dni temu

Czy wiadomo czy będą baraże o okręgowke