Lider III ligi trzyma się mocno

Rezerwy ŁKS Łódź pokonały w sobotę na swoim boisku Legię II Warszawa 2:0 (2:0) i 61 punktami na koncie otwierają tabelę grupy pierwszej III ligi. Dla zespołu prowadzonego przez trenera Marcina Matysiaka było to 18 w tym sezonie zwycięstwo w meczu o punkty i 11 na swoim boisku. Łodzianie są coraz bliżej awansu do II ligi. Przed nimi jeszcze tylko trzy mecze ligowe.

W starciu z Legią II gospodarze wyszli na prowadzenie w 12 minucie po golu Ricardo Goncalvesa. Tuż przed przerwą wynik meczu ustalił Bartosz Biel.

Po zamianie stron gole już nie padły, a wygrana łodzian jest jak najbardziej zasłużona.

ŁKS II Łódź – Legia II Warszawa 2:0 (1:0)

Bramki: Ricardo Goncalves 12, Bartosz Biel 40

ŁKS II: Kołba – Ślęzak, Kościuk, Biel, Wszołek – Piotrowski (70′ Dynel), Kort, Koprowski, Glapka – Goncalves (75′ Łabędzki), Radziński (46′ Bąkowicz).