AKTUALNOŚCI
ŁZPN: Powołania na mecze z Lubelskim ZPN

Zespoły rywalizujące w rozgrywkach o Puchar im. Kazimierza Deyny (U-14) oraz Puchar im. Kazimierza Górskiego (U-13) w fazie grupowej mają do rozegrania już tylko po jednym meczu. Drużyny ŁZPN 7 czerwca zagrają na wyjeździe z zespołami Lubelskiego ZPN. Gospodarze tych spotkań nie mają szans na awans do finałów, w których mogą się znaleźć obie reprezentacje Łódzkiego ZPN.

gadzety kibica keeza

 

Miejsce w czołowej ósemce ma już zapewnione młodsza ekipa, która przed ostatnią serią spotkań zajmuje drugą pozycję w grupie II i ma cztery oczka przewagi nad trzecim w klasyfikacji Lubelskim ZPN. W pięciu meczach podopieczni Marcina Krasnopolskiego i Aleksandra Stańczaka zgromadzili dziesięć punktów. Trzynaście ma natomiast prowadzący w rozgrywkach Mazowiecki ZPN, który fazę grupową zakończy wyjazdowym meczem ze Świętokrzyskim ZPN. Ten ostatni zespół przegrał do tej pory wszystkie spotkania.

W kategorii U-14 w grupie II na prowadzeniu jest Świętokrzyski ZPN (13 pkt.), za którym plasują się: Mazowiecki ZPN (9 pkt.) i Łódzki ZPN (6 pkt.). Do zajęcia drugiej lokaty drużynie prowadzonej przez Jarosława Staniaszczyka i Damiana Gamusa potrzebne więc będzie nie tylko zwyięstwo z Lubelskim ZPN, ale też porażka Mazowsza z liderem.

Mecze na Lubelszczyźnie zaplanowano na 7 czerwca. O godzinie 11:00 na boisku w Bełżycach rozpocznie się spotkanie młodszych drużyn, a 120 minut później do walki o punkty przystąpią starsi zawodnicy. Przed tymi spotkaniami łódzkie ekipy zbiorą się 6 czerwca o godzinie 11:00 na parkingu łódzkiej Atlas Areny (al. Bandurskiego 7).

Powołania do zespołu U-14 otrzymali: Hubert Gawroński, Juliusz Stasiołek, Szymon Bielicki, Walery Fiałkowski, Tomasz Bartkowski, Wiktor Kornacki, Łukasz Kajewski (Łódzka Akademia Futbolu), Michał Misiak, Igor Owczarczyk (Lechia Tomaszów Mazowiecki/TCS), Aleksander Janutka, Fabian Olejniczak, Jacek Jasiński, Michał Wódka, Jakub Małek (ŁKS), Jakub Rek (AKS SMS Łódź), Adrian Waliszek, Patryk Gajda (Widzew) i Igor Wroniszewski (Concordia Piotrków Trybunalski).

W drużynie U-13 znaleźli się: Jakub Szczeciński (Łódzka Akademia Futbolu), Olaf Zuchora, Igor Augustyniak, Jeremi Ciach, Mateusz Jędrzejczyk, Tymon Stępniewski, Franciszek Zgoda, Oskar Barylski, Igor Aleszczerikowski, (ŁKS Łódź), Filip Motyl, Alan Wódka (GKS Bełchatów), Marcel Tomasik (Ceramika Opoczno), Kacper Krukowski (Stal Niewiadów), Bartosz Sobiecki, Tomasz Kubisiak, Jan Głąb i Witold Kobyłecki (Widzew).

Źródło: ŁZPN

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments