Remis Unii Skierniewice w Książenicach

Zasłużonym podziałem punktów zakończyło się spotkanie 32. kolejki III ligi (grupa I) pomiędzy Legią II Warszawa i Unią Skierniewice. Do przerwy w Legia Training Center w Książenicach było 0:0, a w drugiej połowie każda z drużyn zdobyła po jednej bramce. Dla Unii, która zajmuje siódme miejsce w tabeli, to siódmy remis w sezonie.

Siedem minut po wznowieniu gry Tomasz Bała wykorzystał dogranie piłki przez Szymona Łapińskiego i tym samym dał Unii prowadzenie. Siedem minut później padło wyrównanie. Mateusz Możdżeń przymierzył z rzutu wolnego i Dariusz Krzysztofek musiał wyciągać piłkę z siatki. Więcej bramek już nie padło, a obie drużyny podzieliły się w ten sposób punktami.

Legia II Warszawa – Unia Skierniewice 1:1 (0:0)
Bramki: Mateusz Możdżeń 59 – Tomasz Bała 52

Unia: Krzysztofek – Rosiński, Bartosiński, Czarnecki, Becht – Kowalczyk, Maćczak (64′ Kłąb), Łapiński (75′ Strózik), Szmyd, Bała – Sabiłło