AKTUALNOŚCI
Akademia GKS Bełchatów uruchamia SMS

Fundacja Akademia GKS Bełchatów uruchamia od nowego roku szkolnego 2023/2024 niepubliczną Szkołę Mistrzostwa Sportowego na poziomie szkoły podstawowej oraz liceum. Uczniowie SMS Bełchatów będą mogli w płynny, harmonijny sposób łączyć procesy nauczania, rozwijania zainteresowań oraz treningów sportowych.

Najnowszym projektem Fundacji Akademia GKS Bełchatów jest niepubliczna Szkoła Mistrzostwa Sportowego – na poziomie szkoły podstawowej oraz liceum. Trwa już rekrutacja na rok szkolny 2023/2024. Uczniowie SMS Bełchatów będą mogli liczyć na optymalne połączenie nauki, rozwijania zainteresowań oraz treningów sportowych. Zajęcia edukacyjne będą odbywały się w budynku Szkoły Podstawowej nr 9 oraz III Liceum Ogólnokształcącego w Bełchatowie, a treningi – na terenie obiektów sportowych Miejskiego Centrum Sportu, w salach i halach na obszarze miasta oraz na miejskim basenie sportowym.Partnerem projektu jest EKS Skra Bełchatów.

Wierzymy, że połączenie nauki i sportu to doskonała droga do tego, by wychowywać pokolenia nie tylko coraz lepszych sportowców, ale także wartościowych ludzi. Naszym celem jest to, aby uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Bełchatowie mieli optymalne warunki do wszechstronnego rozwoju osobowości, umieli praktycznie wykorzystywać zdobytą wiedzę, byli otwarci i wrażliwi na potrzeby innych ludzi oraz otaczającego ich świata– powiedział prezes Fundacji Akademia GKS Bełchatów Szymon Serwa.

Źródło: akademiagks.pl

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments