AKTUALNOŚCI
Sokół Aleksandrów awansował do III ligi

Na jedną kolejkę przed końcem sezonu Sokół Aleksandrów awansował do grupy pierwszej III ligi. Niepokonani wiosną podopieczni trenera Radosława Koźlika, po ciężkim i zaciętym meczu wygrali u siebie z Orkanem Buczek 2:1, choć to rywal prowadził 1:0. Najgroźniejszy rywal Widzew II Łódź przegrał natomiast w Piotrkowie Trybunalskim z Polonią 0:2 (0:1).


tomadex wszystko dla kibica

Nieoczekiwanie to goście wyszli na prowadzenie, a bramkarza miejscowych pokonał Jakub Dregier. Sokół ma jednak w swoich szeregach Ukraińca Ołeksija Najdyszaka, który gra chyba najlepszy swój sezon w karierze. Najpierw doprowadził do remisu, a na samym początku pierwszej połowy strzelił, jak się potem okazało, zwycięskiego gola dla Sokoła.

Zespół z Aleksandrowa wygrał 25 mecz w sezonie, ma na koncie 81 punktów, aż o dziewięć więcej od drugiego w tabeli Widzewa II Łódź.

Sokół Aleksandrów – Orkan Buczek 2:1 (1:1)
Bramki: Ołeksij Najdyszak 38, 46 – Jakub Dregier 32

Sokół: Rogalewicz – Filipiak, Bierżyński (75′ Trenkner), Jardel Cruz (70′ Pawlak), Wolinowski – Mamełka, Wieczorek, Gmosiński, Pawlikowski – Kania, Najdyszak.

Orkan: Krystian Wojtczyk – Jakub Dregier, Matuszczyk (80′ Bocian), Berłowski, Mizera – Zalepa, Grzegorz Kowalski (60′ Noerbert Dregier), Konstańczuk, Górecki (87′ Tomasz Kowalski) – Cukiernik, Lewandowski.

Subskrybuj
Powiadom o

8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Franc
26 dni temu

Te Zenek , ty jesteś z łódzkiego czy spod w-wa , bo tak bez sensu brzęczysz. Sokół ma kasę , super burmistrza ( eks sportowca ) to będzie walka na II ligę. Tam gdzie grał i trenował -Włodzio Smolarek to do czegoś zobowiązuje.

Zenek
26 dni temu

Chłopie weź wytrzeźwiej, Sokół raz w historii spadł z 3 ligi…

Franc
26 dni temu

Wielkie gratulację dla Sokołów Aleksandrów Łódzki.
Wreszcie będziemy mieli 6 drużyn z woj. łódzkiego w III lidze.
Oby tak dalej.