AKTUALNOŚCI
Pro Junior System: Klasy okręgowe

ŁZPN przedstawił klasyfikację Pro Junior System za sezon 2023/2024 w klasach okręgowych jak i listę klubów, które otrzymają nagrody finansowe. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego klubu uczestniczą w rozgrywkach Ekstraklasy, I ligi, II ligi, III ligi lub IV ligi, to klub jest uwzględniany wyłącznie w klasyfikacji końcowej dla najwyższej klasy rozgrywkowej.

gadzety kibica keeza

 

Inne drużyny klubu nie będą uwzględnione w klasyfikacjach końcowych programu dla pozostałych rozgrywek, niezależnie od zajętego w nich miejsca i uzyskanego dorobku punktowego.

Przypominamy również, że: w sytuacji, gdy miejsce w klasyfikacji końcowej uprawniające do otrzymania nagrody finansowej zajmie klub zdegradowany ze względu na zajęcie miejsca spadkowego po zakończeniu sezonu rozgrywkowego, wartość przysługującej nagrody zostaje pomniejszona o 50%.

Klasa Okręgowa Kipsta – Grupa 1
1. AKS SMS Łódź * – 29301
2. Termy Uniejów – 14364
3. GKS Ksawerów – 14224
4. MUKS Włókniarz Pabianice – 13350
5. UKS Bzura Ozorków ** – 10815
6. KAS Konstantynów – 10331
7. Olimpia Karsznice – 10105
8. Orzeł Piątkowisko – 9187
9. Victoria Rąbień – 8735
10. Włókniarz Zgierz – 8212
11. Orzeł Parzęczew – 8052
12. Termy Poddębice – 8017
13. LKS Różyca – 7766
14. Stal Głowno – 7717
15. Iskra Dobroń – 6631
16. Rosa Rosanów – 5544

Klasa Okręgowa Kipsta – Grupa 2
1. Omega II Kleszczów * – 32089
2. Włókniarz Moszczenica ** – 24315
3. MGKS Drzewica – 22491
4. Stal Niewiadów – 16466
5. Victoria Żytno – 16134
6. KKS Koluszki – 15854
7. Concordia 1909 Piotrków – 14490
8. LZS Justynów – 13717
9. Start Lgota Wielka – 11153
10. Kasztelan Żarnów – 11052
11. Polonia Gorzędów – 10649
12. LKS Mierzyn – 9548
13. Zawisza Rzgów – 9095
14. ESPN Bełchatów – 8754
15. Pilica Przedbórz – 7383
16. LKS Mniszków – 7117

Klasa Okręgowa Kipsta – Grupa 3
1. Warta II Sieradz * – 39809
2. Jutrzenka Warta – 26693
3. UKS Galewice – 25138
4. MGUKS Pogoń Zduńska Wola – 19659
5. Piast Błaszki – 15191
6. LZS Brąszewice – 10930
7. WKS 1957 Wieluń – 10164
8. Czarni Rząśnia – 10084
9. Złoczewia Złoczew – 10064
10. Sokół Goszczanów – 9116
11. MLKS Konopnica – 8924
12. Ekolog Wojsławice – 8190
13. Prosna Wieruszów – 7878
14. TS Janiszewice – 6298
15. KS Karsznice – 3063
16. Tęcza Brodnia – 2752

Klasa Okręgowa Kipsta – Grupa 4
1. Widok Skierniewice – 42729
2. UKS SMS Łódź – 34695
3. Juvenia Wysokienice – 30276
4. Pelikan II Łowicz * – 24888
5. KS II Kutno * – 21886
6. GKS Bedlno – 18906
7. GLKS Wołucza – 14220
8. Mazovia Rawa Maz. – 14158
9. Unia II Skierniewice * – 11004
10. Czarni Bednary – 8861
11. Olimpia Chąśno – 8799
12. Jutrzenka Drzewce – 8069
13. Orzeł Nieborów – 7966
14. Manchatan Nowy Kawęczyn – 6246
15. Olimpia Niedźwiada – 6073
16. Laktoza Łyszkowice – 5729

Nagrody pieniężne otrzymają więc:

Klasa okręgowa Kipsta – Grupa 1
8.000,00 zł – Termy Uniejów;
6.000,00 zł – GKS Ksawerów;
4.000,00 zł – MUKS Włókniarz Pabianice;
1.000,00 zł – UKS Bzura Ozorków **;
1.000,00 zł – KAS Konstantynów.

Klasa okręgowa Kipsta – Grupa 2
4.000,00 zł – GLKS Włókniarz Moszczenica**;
6.000,00 zł – MGKS Drzewica;
4.000,00 zł – MUKS Stal Niewiadów;
2.000,00 zł – Victoria Żytno;
1.000,00 zł – KKS Koluszki.

Klasa okręgowa Kipsta – Grupa 3
8.000,00 zł – Jutrzenka Warta;
6.000,00 zł – UKS Galewice;
4.000,00 zł – MGUKS Pogoń Zduńska Wola;
2.000,00 zł – Piast Błaszki;
1.000,00 zł – LZS Brąszewice.

Klasa okręgowa Kipsta – Grupa 4
8.000,00 zł – Widok Skierniewice;
6.000,00 zł – UKS SMS Łódź;
4.000,00 zł – Juvenia Wysokienice;
2.000,00 zł – GKS Bedlno;
1.000,00 zł – GLKS Wołucza

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
jan
2 dni temu

Ciężko rozdysponować 5 tyś na inne kluby. Jak wy w ŁZPN robicie budżet.

Kibic
2 dni temu

Brawo Widok! Świetna robota!