AKTUALNOŚCI
Mierzyn marzy o wygranej

Przygotowania do rundy wiosennej IV ligi łódzkiej rozpoczęli piłkarze LKS Mierzyn. Drużyna Mariusza Duchnowskiego w planach ma rozegranie ośmiu gier kontrolnych. Rozpocznie już 25 stycznia sparingiem z A-klasową Luciążanką Przygłów.

Kolejni rywale to: KS Poświętne (8 lutego), Szczerbiec Wolbórz (15 lutego), Luciążanka Przygłów (22 lutego), Grabka Grabica (1 marca), Start Niechcice (8 marca) i LKS Wola Krzysztoporska (15 marca). Mierzynianie mieli rozegrać 1 lutego mecz z Concordią Piotrków, ale kierownik Concordii odwołał sparing.  W związku z tym trener Mierzyna szuka drużyny, która miałaby wolny termin.
Gdybym powiedział, że wiosną powalczymy o utrzymanie w lidze to naraziłbym się na śmieszność. Z tak małym dorobkiem punktowym nie mamy bowiem na to szans. Rundę wiosenną zamierzam wykorzystać do tego aby jak najlepiej przygotować drużynę do występów w klasie okręgowej. Dla małej miejscowości jaką jest Mierzyn możliwość grania w IV lidze z takimi drużynami jak ŁKS jest wielką sprawą. Tego już nikt nam nie odbierze. Naszym celem jest odniesienie w rundzie wiosennej przynajmniej jednego zwycięstwa – powiedział szkoleniowiec Mierzyna.
Jeśli chodzi o zmiany kadrowe to z drużyny nie zamierza nikt odchodzić. Trener Duchnowski myśli natomiast o wzmocnieniu składu 2-3 piłkarzami.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments