Sparingowa porażka Bełchatowa

W swoim drugim zimowym sparingu PGE GKS Bełchatów przegrał z drugoligowym Rakowem Częstochowa 1:2 (0:1). Bramkę dla „Brunatnych” zdobył Michał Mak w 52. minucie. Kolejne kontrolne spotkanie bełchatowianie zagrają w środę (5 lutego). Ich rywalem będzie kolejny drugoligowiec – Pelikan Łowicz.

PGE GKS Bełchatów – Raków Częstochowa 1:2 (0:1)
Bramka dla PGE GKS: Michał Mak 52

PGE GKS: (I połowa) Arkadiusz Malarz – Bartosz Turniak, Piotr Witasik, Maciej Wilusz, Krzysztof Michalak – Mateusz Mak, Szymon Sawala, Kamil Wacławczyk, Andreja Prokić – Bartłomiej Bartosiak – Hristijan Kirovski.

(II połowa) Damian Podleśny – Adrian Basta, Paweł Baranowski, Grzegorz Baran, Mateusz Szymorek – Łukasz Wroński, Patryk Rachwał, Damian Szymański (70. Kamil Poźniak), Michał Renusz – Daniils Turkovs, Michał Mak.

Źródło: gksbelchatow.com