Ptaki zremisowały z Miejskimi

Drugoligowy Pelikan Łowicz zremisował w towarzyskim meczu z trzecioligowym MKS Kutno 1:1 (0:0). Obie bramki padły w drugiej połowie spotkania. Prowadzenie dla Pelikana uzyskał Adrian Świątek, a wyrównał Piotr Michalski.

W składzie Pelikana nie oglądaliśmy żadnego nowego zawodnika. W całym spotkaniu “Biało-Zieloni” posiadali inicjatywę, jednak ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1. Na prowadzenie łowicki zespół wyprowadził Adrian Świątek, który strzałem lewą nogą umieścił piłkę w siatce. Do wyrównania doprowadził Piotr Michalski.

Pelikan Łowicz – MKS Kutno 1:1 (0:0)
Bramki: Adrian Świątek 52 – Piotr Michalski 54

Pelikan: (I połowa): Olszewski – Kowalczyk, Dremluk, Brodecki, Derbich – Wyszogrodzki, Gamla, Pomianowski, Adamczyk – Solecki, Bojańczyk. (II połowa): Perzyna – Kosiorek, Domińczak, Kowalczyk, Adamczyk – Pomianowski, Koman, Gamla (75 Bończak), Solecki, Świątek – Bojańczyk (70 Lebioda).

MKS Kutno: Sokołowicz – Bojaruniec, Gawlik, Mucha, Kaczor – Pomorski, Kubiak, Szyc, Pankowski – Gorczyczewski, Michalski. Na zmiany weszli: Znyk, Jakubowski, Rogala.

Źródło: pelikan-lowicz.pl; miejscy.pl Foto: eku24.pl